Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nejhorší chvíle matky zavražděného Davídka (†5): Týraná žena musí identifikovat tělíčko

tragédie
Tragicky skončilo pátrání po pětiletém Dawídkovi Ž., který 10. července odešel se svým otcem z domova. Muž se pravděpodobně mstil své ženě, kterou navíc v minulosti týral. Maminka mrtvého Dawídka, kterého našli policisté v okolí vodních nádrží, si prochází nejhorším obdobím v životě. Nejdříve dostala zprávu, že svého syna již nikdy neuvidí, a nyní bude muset navíc identifikovat jeho tělíčko.

Případ pětiletého Dawídka, kterého otec unesl a následně zavraždil, aby se pomstil své manželce, otřásl celým Polskem. Všichni do poslední chvíle doufali, že se Dawídek najde živý a zdravý. Bohužel, ty nejhorší obavy se naplnily.

Do intenzivního pátrání se zapojil i vrtulník s termovizí, potápěči a mnoho dobrovolníků. Tragédie se odehrála mezi Varšavou a Grodziskem Mazowieckim. Podle dostupných informací měli rodiče Dawídka žít dlouhodobě odděleně a to z toho důvodu, že otec psychicky týral matku a byl závislý na hracích automatech, kvůli kterým dostal do finančních potíží sebe i svoji rodinu.

Podle psychologů se chtěl otec prostřednictvím malého dítěte pomstít matce. Svůj ohavný čin dlouhodobě plánoval. Policie byla skeptická od té chvíle, kdy po sebevraždě otce našli v jeho autě krev. Otec ostatně ještě před svým dobrovolným odchodem ze života napsal své manželce, že už chlapce nikdy neuvidí. Podle výsledků vyšetřování muž dítě zabil a následně skočil pod vlak. Zdrcená matka, která si dlouhá léta prožívala peklo, bude muset nyní identifikovat tělíčko svého teprve pětiletého syna.

Mohlo by vás zajímat

Další články