Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejhodnější kluk bohyně Voříškové: Už chápete, proč u ní jiní samci nemají šanci?

Zdroj: Profimedia.cz, Divadlo Kalich/Richard Kocourek
+ Další 4 fotografie
Jedna z nejvíc sexy českých hereček, Tereza Voříšková (28), která chtíčem, jenž vyzařuje, musí některé muže až mučit, vyvedla do společnosti svého dosud skrývaného chlapce (27). Je vidět, že není na obtloustlé intelektuály. Náš redakční čmuchal navíc zjistil, že po bouřlivých románcích se všemožně komplikovanými slavnými ex asi konečně narazila na milého a nekonfliktního chlapa!

Tereza Voříšková (28) randila s Kryštofem Hádkem, Vojtou Kotkem a snad jen málokdo věřil tomu, že s Jirkou Mádlem je pojilo opravdu jen prosté přátelství. A že by tahle trojice patřila ke vzorům příkladných partnerů bez problémů s egem, věrností či dokonce u jednoho z nich i s alkoholem, to si určitě leckdo může myslet, ale my asi moc ne.

Náš redakční kokršpaněl proto pro jistotu pátral po tajných hříších Matyáše Ramba, s nímž se Terka už tak ráda vykusuje na veřejnosti, ale žádné nenašel. Ani kostlivce ulité ve skříních. Pokud nějaké měl, asi je utancoval. „Je to slušný, hodný kluk. Možná až nudně hodný. Jestli je na grázly, mohla by být trošku zklamaná,“ řekl nám jeden z kamarádů tanečníka. A další známí to potvrzovali.

Matyáš není ani přes své příjmení připomínající známý film Sylvestera Stalloneho žádná extrémní hora svalů. Má ale atletické tělo tancem zocelené tak, že to může zúročit při ukájení těch nejzákladnějších hereččiných potřeb.

Ramba je ve svém věku opravdu velmi vyhledávaným tanečníkem. Hodně se objevuje na prknech, která znamenají svět. Třeba v divadle Kalich v muzikálu Mauglí, který je kvůli řadě obnažených chlapců na scéně vnímán tak trochu jako čtyřprocentní představení. Stejně jako v Národním divadle opera Billy Bud, v níž jednu z hlavních rolí hraje Štefan Margita. Uznání ale asi nejvíc získal coby člen moderního cirkusu Loser Cirque Company.

Tenhle slušňák studoval Fakultu tělesné výchovy a sportu na Karlově univerzitě. Dřív býval špičkový gymnasta, měl za sebou i účast na mistrovství Evropy a v žákovských kategoriích se stal mistrem republiky. Po řadě zranění se ale nakonec dal na tanec, zejména ten v kombinaci s akrobacií. Diváci by si jej mohli vybavit z pět let staré série Česko Slovensko má talent, kde tehdy vystupoval s taneční skupinou The Boyz.

Související články

Další články