Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nejhlubší výstřih na akci Novy: Dvojnásobná máma Aneta Krejčíková ukázala bujné vnady

Aneta Krejčíková vynesla odvážný model
Zdroj: herminapress
+ Další 4 fotografie
Výstřih

Půvabná herečka, známá z nekonečného seriálu Ulice, Aneta Krejčíková (31) se na akci televize Nova, kde byla i redakce eXtra.cz, ukázala ve velmi odvážném modelu. Velké vnady, které se jí dmuly z oranžového crop topu, nedokázalo zakrýt ani černé volné sako. Sympatické mamince dvou dětí bylo těžké dívat se do očí.

Sexy herečka Aneta Krejčíková je šťastnou maminkou dvou dětí - syna Bena a holčičky Antonie, které má s partnerem Ondřejem Rančákem. Oblíbená česká herečka se do povědomí diváků zapsala hlavně rolí Gábiny Pumrové v nekonečném seriálu Ulice, kterou vysílá TV NOVA.

Aneta tak nemohla chybět na představení podzimního schéma zmiňované televize, kde všechny přítomné pány zaujala hlubokým výstřihem. Nutno podotknout, že bylo na co se dívat.

Ačkoliv je Aneta s Ondřejem již několik let zasnoubená, stále se nevzali. Žádost o ruku proběhla v roce 2017 při děkovačce přímo na jevišti. "Nevím, jestli si mě nechce vzít, ale nevzal si mě ještě, tak možná nechce. Já se o tom s ním radši nebavím. Nebylo to zatím na pořadu dne. Taky kdy? Nechci být ve svatebním jako velryba. Mně se zdá svatba jako krásný rituál a stvrzení lásky. My teď ale spíš řešíme, kdy kdo kam odveze které dítě," řekla půvabná blondýnka v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Jak se udržuje v kondici

Aneta se stále udržuje v dobré kondici. Málokdo by hádal, že má za sebou dvě těhotenství. O tom vědí své i její fanoušci na Instagramu, kam kráska čas od času přidá i odvážnější snímek. Jak to dělá? "Jsem velmi společenský člověk, energii mi velice dodává společnost lidí. Zároveň mě nabíjejí energií i moje děti, ale musí se to kompenzovat, nedokážu si představit, že bych byla pouze maminkou a ženou v domácnosti. Na nějaký čas proč ne, ale ne po celou dobu. Kdybych měla být na mateřské třeba osm let, to bych se asi zbláznila," prozradila před časem v rozhovoru pro eXtra.cz.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy