Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nejhlubší dekolty z Varů: Tyhle celebrity se nebály svému poprsí upustit na uzdě

Jitka Čvančarová a další předvedly bujný dekolt
Zdroj: Martin Menšík / profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
galerie

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech odstartoval a při této příležitosti známé osobnosti vynesly své nejlepší róby. Každoročně předvádějí na červeném koberci přehlídku svých předností. Pojďte si s námi připomenout nejodvážnější dekolty posledních let. Komu prsa utekla a kdo je zvládl jen tak tak udržet na uzdě?

Některé celebrity působí na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech jako šedé myšky, které si často spletete s kolemjdoucím turistou, jiné ovšem vynášejí výrazné róby, ve kterých předvádějí své přednosti. Někdo předvádí štíhlé nohy, jiné pevné zadečky, ovšem nejvíce vždy zaujmou hluboké dekolty.

Svým ikonickým dekoltem, který mnohým utkvěl v myšlenkách, zaujal ohromný výstřih herečky Jitky Čvančarové a její přírodní poklad ohromil nejen celé Česko. Nejinak tomu bylo letos.

Mezi největší klenoty nejen Karlových Varů, ale všech společenských událostí, na kterých se objeví, patří i modelky Simona Krainová s Andreou Verešovou, které v minulosti předvedly nejen smyslné dekolty.

Manželka Leoše Mareše, půvabná Monika Marešová, patří mezi ženy, které se umějí podle typu příležitosti perfektně obléknout. A právě i v Karlových Varech zaujala hned několika modely. Mezi ten nejvýraznější patřila fialková róba, jež poodhalila její ňadra, avšak žádné hranice vulgárnosti nepřekročila, ba naopak.

V galerii si prohlédněte ty nejhlubší dekolty i dalších hvězd, které předvedly za poslední roky v Karlových Varech.


Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy