Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Nejhlubší dekolty z Varů: Jitka Schneiderová i Daniela Peštová nechaly podprsenky doma

Dekolty ve Varech.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Renata Bušková
Předchozí Další
+ Dalších 18 fotografií
Výstřihy

Celebrity se snaží na červeném koberci zazářit. I z toho důvodu oblékají leckdy velmi odvážné modely. Na 57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se některé hvězdy opravdu rozparádily a vytáhly róby s dramatickou siluetou, velkými rozparky a hlubokými výstřihy. Na odvážné dekolty a vysoké rozparky, které nafotila redakce eXtra.cz, se podívejte v galerii.

Některé hvězdy rozhodně vědí, jak na červeném koberci zazářit. Modelka Daniela Peštová oblékla světlounce růžovou róbu s výstřihem. Pod jemnou látku si navíc nevzala podprsenku a nechala tak vyniknout svůj dekolt, ovšem velmi decentním způsobem.

Jeden z nejodvážnějších modelů vynesla herečka Jitka Schneiderová. Ta zvolila smaragdově zelenou róbu a nejen, že měla rozparek, ale také velmi hluboký výstřih. Ani ona si pod šaty nevzala podprsenku, a tak by to mělo být, zvlášť pokud měla takto střižené šaty. Pod lehkou látkou jí navíc prosvítaly bradavky.

Křenková ukázala nohy

Herečka Eliška Křenková sice neukázala dekolt, ovšem ukázala své dlouhé štíhlé nožky. Měla černé body, přes které oblékla průsvitnou látku zdobenou černými nášivkami. A nutno dodat, že to herečce opravdu slušelo, postavu na to má perfektní.

Výstřih zvolila také herečka Jana Plodková, která oblékla dvojdílný model od návrhářky Zuzany Kubíčkové. Top měl opravdu decentní výstřih, který však ničemu nevadil.

Na další outfity z červeného koberce se podívejte v galerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy