Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejhledanější zločinci Evropy: Jsou mezi nimi i dva Češi

Nejhledanější zločinci Evropy: Jsou mezi nimi i dva Češi
Zdroj: Europol
+ Další 3 fotografie
Na útěku

V seznamu Europolu s nejhledanějšími zločinci Evropy jsou i dva Češi a jeden Slovák. Podívejte se na pět z nejnebezpečnějších mužů Evropy na útěku.

Zoltan Plank

Maďar Zoltan Plank je hledaný pro vraždu, těžké ublížení na zdraví a loupež. Plank najal dva vrahy, aby zabili jednoho jeho bývalého partnera. Plank se se svým týmem vydával za policistu, tímto způsobem se skupině podařilo přepadnout auto, ze kterého si odnesli v přepočtu skoro 29 milionů korun. Během útěku stříleli z kulometu.

Yuliy Sericov

Rusovi Yuliyi Sericovovi bylo v počítači nalezeno skoro 6 tisíc materiálů obsahujících dětskou pornografii. Rusovi se podařilo uprchnout na Kypr.Robert Okolicany

Slovák Robert Okolicany se podílel na účasti ve zločinecké organizaci. Podporoval teroristické skupiny, je obviněn z vraždy, nezákonného ozbrojování, organizované ozbrojené loupeže a vydírání. Měl by být odsouzen na doživotí.

Stanislav Seidl

Čech Stanislav Seidl je nebezpečný a ozbrojený. Bydlel v Příbrami. Má mezi 170 - 180 cm. Má sklony k násilnickému chování. Odsouzen má být za vloupávání do rodinných domů a kradení zbraní. Pohyboval se na území Slovenska, Německa, Španělska a Velké Británie. Poznávací znamení: Seidl má modré oči a abstraktní tetování na paži. Čeká ho 6 let vězení.

Jan Maršálek

Mezi hledanými je i bývalý rakouský finančník s českými kořeny Jan Maršálek. Ten je na útěku kvůli roli, kterou sehrál během kolapsu firmy Widecard. Jedná se o jeden z největších finančních podvodů století.

Související články

Další články