Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejhezčí přání do nového roku? Rapperka Šarlota se svlékla vedle vánočního stromku

To je tělo!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Šarlota je nádherná mladá žena, která schová do kapsy všechny umělé krásky! Krásná postava, plná prsa a přirozený obličej. Tahle kočička provokovala i o svátcích a na svůj Instagram pověsila sexy a odvážné přání. Ukázala skoro vše!

Šarlota Frantinová je dvacetiletá umělkyně, která to v poslední době pořádně rozjíždí. Věnuje se převážně rapu a zpěvu, ale také udává trendy v módě a stylingu. Její extravagantní styl je prostě slušná bomba a v Česku se podobné holky moc nevidí.

Jak sama tvrdí, za to, jaká je, vděčí rodičům, kteří ji podporovali ve všech směrech. Šarlotinu žhavou postavičku zdobí nejen střelené oblečení a doplňky, ale také tetování, kterých má nespočetně mnoho. Její vzhled je opravdu nepřehlédnutelný a i díky němu její popularita roste.

Sleduje ji více než 200 tisíc lidí, a tak se rapperka rozhodla šokovat a ukázat své zbraně. Sledujícím popřála k svátkům a novému roku tím, že se svlékla vedle vánočního stromku a pověsila na svůj profil žhavou fotku, na které ukázala skoro vše. Podívejte se do galerie.

Související články

Další články