Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nejhezčí pár červeného koberce: Daniela Peštová na 50 nevypadá ani omylem

Pavol Habera s partnerkou Danielou Peštovou.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Festival ve Varech

Tím nejkrásnějším párem na červeném koberci v Karlových Varech byl zpěvák Pavol Habera (59) s půvabnou partnerkou, topmodelkou Danielou Peštovou (50), jež byla v dechberoucí zlaté róbě nepřehlédnutelná. Ohromila i svým mladistvým a svěžím vzhledem. Je těžké uvěřit, že letos oslaví již jedenapadesáté narozeniny.

Topmodelka Daniela Peštová dorazila s partnerem zpěvákem Pavolem Haberou do Karlových Varů v neutrálních a pohodlných outfitech, vlasy měla při příjezdu do Grandhotelu Pupp, kde jsou ubytovaní, stažené do culíku a působila dívčím dojmem.

Během zahájení 55. ročníku filmového festivalu ve Varech tento pár na červeném koberci všem vyrazil dech. Krásná Daniela oblékla snad nejkrásnější róbu celého zahájení, a to zlaté flitrované šaty s odvážným výstřihem značky Amen, ke kterým zvolila doplňky Bvlgari, a společně s partnerem Pavolem Haberou oslnili diváky. Není se čemu divit, že se stále řadí nejen mezi nejkrásnější páry českého i slovenského showbyznysu, ale i mezi ty nejstabilnější.

Mezi další páry, jež na červeném koberci zazářily, patří Jitka Schneiderová se statným partnerem Lukášem Pitterou nebo herečka Jitka Čvančarová s Petrem Čadkem.

V galerii se podívejte, jak to hvězdným párům i dalším hostům slušelo.
Související články

Další články