Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Nejhezčí dárek pro Dádu Patrasovou k 65. narozeninám: Tohle se Lucii Gelemové líbit nebude

Nejhezčí dárek pro Dádu Patrasovou k 65. narozeninám: Tohle se Lucii Gelemové líbit nebude
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
NAROZENINY

Dagmar Patrasová slaví 65 let a lepší dárek si snad vybrat nemohla. Den stráví i s manželem Felixem Slováčkem (77), který se posledních sedm let stýkal s Lucií Gelemovou (38).

Dagmar Patrasová slaví

„Slavit už při tomhle čísle není asi co. Setkáme se ale v úzkém rodinném kruhu. Budeme čtyři. Já, manžel, dcera Anička a syn Felix,“ řekla eXtra.cz Dagmar Patrasová s tím, že své rodině navaří.

„Bude hovězí steak s chřestovou omáčkou a salátem. Všechno zdravé,“ pochlubila se nám seriálová Xénie.

Felix Slováček se odstřihl od Lucie Gelemové?

Když jsme se královny dětských duší zeptali, jestli by ji potěšilo jako dárek od Felixe Slováčka, kdyby jí oznámil, že se rozešel s Lucií Gelemovou, překvapila nás.

„Tvrdí mi, že se od ní už odstřihl. Ale nevím, jaká je pravda,“ krčí rameny.

S Gelemovou se hudebník dal dohromady před sedmi lety. Nebylo to poprvé, kdy měl stárnoucí saxofonista „vrtošivé choutky“, ale nikdy předtím se vztahem nezačal chlubit veřejně. Patrasovou to ponížilo a mezi těmi dvěma (vlastně s Gelemovou třemi) se od té doby střídají období klidu a bouří, kdy na sebe veřejně házejí špínu.

Dáda si natruc našla italského přítele Vita, začala se realizovat na sociálních sítích, kde ji fanoušci milují zejména pro její neuvěřitelné koláže, a v duchu věří, že manžela konečně "přejdou hlouposti“ a vrátí se pokorně domů.

Lavina z Německa a Švýcarska

Kromě oslav se musí Dáda probírat stovkami dopisů z Německa a Švýcarska.

„Nevím, co se tam děje. Asi tam běží nějaký seriál, nejspíš Arabela, protože mi odtamtud začalo chodit obrovské množství dopisů. Jsou jich štosy a jsem jimi zavalená. Jsem zvyklá vždy všem odpovědět,“ dodala oblíbená zpěvačka a herečka.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy