Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nejhejtovanější slovenská celebrita je tahle kráska! Čím se provinila, že ji lidé tak nesnášejí?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
cože?
Slováci nenávidí známou blondýnku a tenistku Dominiku Cibulkovou (29), která má na svém Instagramu více než 420 tisíc sledujících a měla by jít příkladem. Ta nějak tenhle fakt ignoruje a ráda se ukazuje v drahých kouscích a hlavně miluje pravé kožichy! Nedávno údajně oblékla kožich z opice a lidé jí pořádně naložili!

Slováci mají známé tenistky Dominiky Cibulkové plné zuby. Ráda se ukazuje v drahém oblečení, což není nic neobvyklého, ale mladá blondýnka se nebojí investovat hříšné peníze do kousků, jako jsou pravé kožichy, kůže a další materiály, kvůli kterým umírají zvířata.

Na povrch se dostala fotografie, která je z listopadu 2016, kde se tenistka pochlubila kožichem značky Valentino za stovky tisíc korun. Tuhle fotografii sdílela stránka Eko_inak a okamžitě se strhla lavina kritiky a nenávisti vůči tenistce!

Lidé ji označili za bezcitnou, bezpáteřní, odpornou zrůdu. Nechápou, jak může někdo nosit kousky, jako je kožich z opice! "Stydím se za tuhle reprezentantku. V tenise taky nic moc, jsou mnohem kvalitnější tenistky, a co se týče vystupování a intelektu, Cibulková musí být na velmi nízké úrovni, když si sebevědomí buduje na smrti nevinných tvorů. Už by mohla přestat vystupovat a dát prostor lepším, a ne ztrapňovat sebe a republiku svým polonahým vystavováním," je jeden z názorů v diskuzi!

"Nic nového, je vypatlaná a je jí to jedno," napsal stručně další její odpůrce. Tenistka se nakonec nechala slyšet, že by mělo jít "pouze" o kožich z kozy, nikoliv z opice. Tohle ale není první přešlap v její kariéře a vysloužila si tak přívlastek nejnenáviděnější slovenská celebrita.

Související články

Další články