Agáta Prachařová (32) byla dřív doslova vyhlášenou rebelkou číslo jedna. Snad ani jedna VIP party se tehdy neobešla bez její přítomnosti. Alkohol tekl proudem a Aguš řádila skoro vždycky až do ranních hodin. A tak se čas od času stalo, že z jejího výstřihu vypadlo i něco navíc. Tím něco samozřejmě myslíme její bradavky, a ne peněženka nějakého kolemjdoucího…

Někdy se stalo i to, že Agátu někdo z klubu vyhodil. Tím nejznámějším vyhazovačem byla modelka Simona Krainová (44), která jakožto tehdejší tvář klubu SaSaZu Agátu nechala vyhazovači potupně vyhodit před klub za její nesnesitelné chování.

“Já jsem hvězda a tvář klubu a tahle děvenka tu nemá co dělat… Pá, pá Agátko…,” řekla všem novinářům tenkrát velice pobavená Simona Krainová.

Pak byly i příležitosti, kdy se Agáta svlékla záměrně. Vyjela si jen pár měsíců po porodu do Tater a tam nafotila pěkně žhavé snímky nahoře bez.

“Celé dny jsem kvůli tomu nejedla a pak fotit v té hrozné zimě bylo fakt náročný. Přišla jsem tím i o mlíko (mateřské)…,” popisovala své dojmy tehdy ještě celá vystresovaná Agáta.

Od té doby, co se narodil syn Kryšpín, kterého má s Mirkem Dopitou, se toho změnilo hodně. Agáta na večírky chodí už jen z pracovní povinnosti a teď už čeká na narození holčičky, kterou čeká s manželem Jakubem Prachařem (33). Zkrátka a dobře, z rebelské Agáty se postupem času stala puťka domácí.