Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejezte kebab, podporujete tím islám. Okamura na svém Facebooku zase jede bomby

Okamura podnikatel byl ještě ke snesení, Okamura politik je děsivý
populista.
Zdroj: Profimedia.cz

Od té doby, co je Tomio Okamura (42) se svým hnutím Úsvit v politice, je to o něco zábavnější. Česko-japonský podnikatel, který si hodně libuje v populismu a moc svůj program nestaví na vlastních hodnotách, ale na společenských náladách, ode dneška už zase baví celý Facebook.

Zveřejnil tam totiž text, kde se píše, jak se bránit radikálnímu islámu (i když podle nás v tom nedělá rozdíl, islamista nebo muslim, to je u něj fuk, hlavně že na to slyší lůza), a návod je to vskutku komický.

Tak například se v textu tvrdí, že byste si měli pořídit jako domácí zvíře prase a pak s ním chodit kolem mešit, nebo si zakládat hospody, které mají v názvu psa či prase, tím byste měli spolehlivě muslimy odradit od vstupu.

Nejlepší pasáží je pak ta, kde se píše, že: „Každý zakoupený kebab je jen další jeden krok k burkám. Jak bude chutnat vaší ženě, až jej bude jíst se šátkem na obličeji?“ Tohle se stalo předmětem veselí lumpenkavárny na Facebooku a na Okamuru už vznikají trefné vtipy.

Třeba s tím, abyste nejedli sushi, nebo byste mohli nechtěně podporovat japonskou teokracii plnou kamikadze.

Autorem tohoto úsměvného prohlášení, které je delší než Zločin a trest, ale rozhodně nedosahuje takových kvalit, je Jiří Kobza, člen hnutí Úsvit. Ten dokonce pracoval kdysi na velvyslanectví v iránském Teheránu, a tak má podle Okamury velké zkušenosti.

S diplomacií ale evidentně ne.

Související články

Další články