Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nejextrémnější proměna ze všech: Dívka kvůli ztrátě panenství zhubla skoro metrák!

Tato dívka překonala sama sebe.
Zdroj: facebook.com

Kdysi obézní dívka Hazel Dyson si přála jediné. Najít si přítele a konečně přijít o panenství. To se jí ale kvůli extrémní obezitě nedařilo, tak se rozhodla pro razantní krok. Zhubla 75 kilo a nápadníci se o ni perou.

Když se podíváte na Hazel teď a před šesti lety, nepoznali byste ji. Tehdy vážila 140 kilogramů a byla závislá na jídle. Měla 21 let a byla stále pannou. Toužila po romantickém vztahu, ale nikdo ji z pochopitelných důvodů nechtěl. Definitivní rána přišla, když jí chlapec, o kterého měla zájem, řekl, že její postava je obrovská a nechutná.

Hazel si uvědomila, že svého prince s konfekční velikostí 56 nenajde, a šla do sebe. Vyhodila všechno nezdravé jídlo a naplnila svou ledničku ovocem a zeleninou. Dieta trvala šest let, ale vyplatilo se. Váží 65 kilo a muži se jí jenom hrnou.

„Byla jsem neustále unavená a bez dechu, moje kosti nezvládaly váhu, kterou nesly. Pokaždé, když jsem otevřela Facebook, viděla jsem fotky svých kamarádů, kteří se vdávali a ženili. Všichni žili své životy a já jsem chtěla taky,“ přiznala Hazel pro web dailymail.

Související články

Další články