Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejextravagantnější šaty na Miss vynesla Sharlota: Má vůbec smysl dělat soutěže krásy?

+ Dalších 29 fotografií
Ve čtvrtek se uskutečnil galavečer Miss Czech Republic a vítězkou se stala pohledná osmnáctiletá Denisa Spergerová. Denisa je sice momentálně nezadaná, ale to se jistě s jejím vítězstvím brzy změní. Mezi vystupujícími byla i raperka Sharlota, která vynesla jedny z nejextravagantnějších šatů a prozradila, zda má vůbec smysl dělat podobné soutěže krásy.

Sharlota patří mezi jedny z nejkontrover­znějších raperek u nás. V poslední době se čím dál tím více dostává do podvědomí diváků. Ve čtvrtek se uskutečnil galavečer Miss Czech Republic, na kterém půvabná Sharlota vystupovala.

Kromě toho ji také můžete vidět v The Voice Česko Slovensko, kde bude moderovat The Voice Zone. Na Miss vynesla Sharlota jedny z nejextravagan­tnějších šatů, které se okamžitě staly předmětem sáhodlouhých diskuzí na sociálních sítích.

Jedni jsou přesvědčeni o tom, že takový styl k Sharlotě zkrátka patří a tahle kráska se nikdy neobjeví na veřejnosti v žádných nudných šatech, druzí jsou zase toho názoru, že šaty byly kompletně mimo mísu.

Pokud vás zajímá, co si raperka myslí o soutěži krásy, zda by se mělo vůbec něco takového v příštích ročnících konat, tak se podívejte na video!

Redaktorku a kameramana oblékli: Poner a Suitsup.cz / Styling: Sam Dolce

Make-up: Andrea Knapová Makeup Artist

Hairstyling: Magic Hair

Související články

Další články