Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Nejen Nikol Leitgeb: Lela vytáhla obří vánoční strom, Agáta jede v růžové a Alagič má strom jako z pohádky

Slavné krásky ukázaly vánoční výzdobu.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Instagram J. Alagič, Instagram L. Ceterové, se souhlasem TV Prima
+ Dalších 13 fotografií
vánoce slavných

Štědrý den se nezadržitelně blíží a české a slovenské celebrity už vytahují vánoční ozdoby. Nikol Leitgeb ukázala na sociálních sítích designový stromek v barvách červené a zlaté, Lela Ceterová se pochlubila obřím bílým stromkem a Jasmina Alagič zase předvedla perníčkové ozdoby. Všechny fotky najdete v galerii.

Za chvíli už máme druhý advent a slavné krásky z Čech i ze Slovenska si zdobí své domovy, vytahují stromky, rozvěšují světýlka a pouštějí se do pečení.

Červeně a zlatě nazdobený stromeček, natažená světýlka a pohled na zasněženou krajinu sdílela na svém Instagramu dvojnásobná maminka Nikol Leitgeb. "Ráno jako z pohádky… než se vzbudily děti," okomentovala pohádkově vypadající snímky influencerka a herečka.

Redakce eXtra.cz zapátrala na sociálních sítích a Nikol není jediná. Herečka Sandra Nováková už se pustila do příprav. Na fotce je vidět krásně upravený stůl, kterému vévodí napečené rohlíčky a perníčky. V pozadí je pak vidět nasvícený stromeček.

Strom plný perníčků

Co se týče velikosti stromku, vede zatím ten u Lely a Karlose Vémolových. Lela se pochlubila snímky už 19. listopadu. "Já jsem se rozhodla už předčasně udělat stromeček a výzdobu za pomoci mé maminky, která přijela z Bratislavy i s tatínkem. Tentokrát jsem zvolila jednoduchou eleganci," uvedla k fotkám na Instagramu Lela. Protože není stromek živý, může ho vnadná playmate vytáhnout už takhle brzy.

Tentokrát u Vémolů vévodí bílá a stříbrná barva. Kolem stromku jsou pak rozestavěné postavičky andílků, mužíka podobného Santovi a zvířátek.Jako v království hraček vypadá výzdoba u Jasminy Alagič. Manželka Rytmuse si nechala stromek nazdobit od profesionálů a ti popustili uzdu dětské fantazii. Jejich syn bude určitě nadšený. Stromeček zdobí plyšové postavičky perníčků, červenobílé hůlky a bonbony a zelené a červené koule. "Nejhezčí vánoční stromek, co jsem viděla," napsala Jasmině na Instagram uživatelka fintorovaevka.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy