Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nejen nepořádek v šatně, ale i polité zdi a nadávky na hřišti: Slávista Bořil promluvil o Messim

Bořil se rozpovídal o Messim.
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Uběhl týden od legendárního zápasu, který skončil těsným výsledkem 2:1 pro Barcelonu. Po utkání s pražskou Slávií se mluvilo především o extrémním nepořádku, který po utkání v šatnách zanechali hráči ze Španělska. O tom promluvil ve fotbalovém pořadu Tiki Taka obránce Jan Bořil, který vstřelil gól do vlastní brány a uhodil loktem Lionela Messiho.

V pořadu Tiki Taka se Bořil rozpovídal o tom, jak to bylo s loktem, kterým uhodil legendárního fotbalistu Messiho. „Kryl jsem si balon, nebylo to cílené. Je tak rychlý a mrštný, že jsem měl strach, že mě oběhne. Nešel jsem do toho úmyslně, že bych ho chtěl zranit,“ uvedl na pravou míru Bořil.

Ten také přiznal, že si to Messi nenechal jen tak líbit. Prý mu sprostě nadával a na hřišti se mu v průběhu zápasu ještě vysmál. „Pak mě na hřišti jednou vyškolil a vysmál se mi,“ přiznal český obránce. Snaha o omluvu byla prý ale marná. „S ostatními zdrhnul do kabiny. Nepodal si s námi ruku a dres taky nedal,“ řekl Bořil v pořadu.

Bez zmínky nezůstal ani nepořádek, který se po odjezdu Bercelony hojně řešil v českých médiích. „Kabina po našem odjezdu vypadá líp. I na zdech od nich bylo něco nalité. Co bylo na zemi, bych neřešil, protože byly plné koše,“ uzavřel slávista.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy