Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nejen Madonna, ale i její dcera šokovala: Lourdes se objevila s nestydatou kamarádkou

Madonnina dcera přijela na Grammy šokovat.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Extravagance

Vypadá to, že umění šokovat zdědila po své mamince. Šestadvacetiletá Lourdes Leon, dcera slavné Madonny (64), se zúčastnila slavnostního udílení cen Grammy, kam dorazila oděna v dramatické rudé róbě. Doprovod jí však nedělala její maminka, jak by se očekávalo, ale kamarádka Trinity Vigorsky, která oblékla průsvitný overal a dala tak na odiv svá prsa i zadek. 

Nejen popová ikona Madonna, ale i její dcera Lourdes Leon se obklopují extravagancí, která jim není cizí. Obě se zúčastnily slavnostního předávání hudebních cen Grammy v Los Angeles, které se konají každý rok.

Madonna během večera vystupovala a vzbudila poprask svým novým vzhledem, jak informoval například web Standard. Fanoušci byli z jejího vzhledu šokováni a nechápali, co se sebou popová diva provedla.

Madonnina dcera v rudé

Madonnu během večera její dcera nedoprovázela. Ta přišla se svým vlastním doprovodem - extravagantní americkou umělkyní Trinity Vigorsky. Umělkyně oblékla celoprůsvitný květinový overal na tělo, pod něž si vzala jen kalhotky a na nohy obula lodičky od Gianvita Rossiho, jak píše web Page Six. Dala tak na odiv svá prsa a zřejmě jí to vůbec nevadilo.

Lourdes Leon byla se svým outfitem více při zemi, přesto se jí však podařilo vzdát hold své mamince. Na sobě měla červené šaty z dílny Area se špičatými košíčky, které připomínaly Madonnin ikonický korzet z devadesátých let od Jeana Paula Gaultiera.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy