Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nebyl jen hercem: Co jste o tragicky zesnulém Jakubu Zedníčkovi (†27) nevěděli?

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Při tragické bouračce na dálnici D1 vyhasl v pondělí nejenom mladý život, ale také velký talent. Málokdo tuší, že brněnský herec Jakub Zedníček (†27), kterého srazila dodávka, neválel pouze jako herec. Synovec Pavla Zedníčka (68) byl dobrý také ve sportu.

Brněnské městské divadlo přišlo o herce, jenž toho mohl ještě hodně dokázat. Jakub Zedníček zahynul při autonehodě a "zanechal po sobě teprve devítiměsíční dcerku a pohlednou přítelkyni.": Kromě herectví měl i nesporný sportovní talent.

Není to tak dávno, co mladý Zedníček o svých hereckých schopnostech pochyboval. „Jestli mám v sobě herecké geny jako můj strejda ‚Čmaňa‘, to se teprve uvidí,“ nestyděl se o sobě prohlásit.

A není se čemu divit. Přestože vystudoval na brněnské konzervatoři obor hudebně dramatický, vždycky měl i silný vztah ke sportu. Ve svém repertoáru měl letní i zimní sporty všeho druhu. Kromě toho dovedl i jezdit na koni a oblíbil si též historický šerm.

Nakonec dal ale přednost herectví a začal se mu věnovat naplno. V rámci angažmá v Městském divadle Brno získal menší role v muzikálech jako Mary Poppins nebo Chicago, kde mohl uplatnit své pohybové schopnosti. Pomalu se začal prosazovat i v televizním světě, když po boku svého slavnější strýce Pavla účinkoval v pořadu Kurňa, co to je?.

Jeho život však naneštěstí v prvních minutách nového roku navždy vyhasl. Tady si přečtěte, jak k ohromnému neštěstí přesně došlo.

Související články

Další články