Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nejen Forejt a Mirai se upsali fastfoodu. Tenistka Hlaváčková propaguje KFC. Fanoušci jí to sečetli

Andrea Sestini Hlaváčková propaguje KFC. Fanoušci jí to sečetli
Zdroj: se souhlasem A. S. Hlaváčkové
+ Další fotografie
přešlap

Po kapele Mirai a šéfkuchaři Přemkovi Forejtovi (35) se pustila do spolupráce se známým řetězcem rychlého občerstvení i bývalá profesionální tenistka Andrea Sestini Hlaváčková (36). Vyměnila ovšem McDonald´s za KFC. Za video, které sdílela na Instagramu, ale od fanoušků dostala pořádnou bídu. 

Podivné spojení

Ačkoli je Andrea Sestini Hlaváčková bývalou olympioničkou a vrcholovou tenistkou, přesto se zřejmě rozhodla připojit k dalším z českých celebrit a navázala spolupráci s řetězcem KFC. Na Instagramu zveřejnila video, ve kterém propaguje kuřecí kousky jako ideální součást zdravého jídla, které si můžete vytvořit sami doma.

"Já a vařící video??? No uklidníme se, šla jsem tou jednodušší cestou a kuře koupila udělané v KFC," napsala Andrea k příspěvku na sociální síti. "Zbytek už vás možná inspiruje. Napadlo vás někdy udělat z kuřete z KFC něco po domácku?" položila svým fanouškům otázku Sestini a vyzvala je k tomu, aby jí napsali, co sami vyzkoušeli.

Fanoušci se vztekají

S velkým úspěchem u svých sledujících se ale nesetkala a místo pozitivních komentářů se na ni snesla vlna kritiky. "Ach jo.. další fastfood promo," napsala k příspěvku jedna z jejích fanynek. "Hmmmm, tohle je špatně…" napsal další z jejích followerů. "Omlouvám se, samozřejmě mi do toho nic není, ale tohle je prostě špatně! V době, kdy se víc a víc řeší, že by lidi a hlavně děti měli jíst zdravěji, začnete vy, bývalá velmi úspěšná sportovkyně, podporovat KFC?!" položil jí drsnou otázku jiný sledující.

Jak se zdá, spolupráce celebrit s jídlem, které je v povědomí většiny obyvatel uloženo jako nezdravé, si velké sympatie lidí nezískává. Lidé se bouří, že by měli jít influenceři příkladem a nepředhazovat to, s čím sami nesouzní. Nejen Andrea, ale ani Přemek Forejt nebo Mirai na tom se svou propagací McDonaldu nebyli o nic lépe. Profil Forejtovy restaurace na Googlu zaplavila před nedávnem smršť negativních recenzí, které se proti Přemkovi snaží vymezit. "Tak sem už ne, raději Mekáč," píše jeden z uživatelů.

Související články

Další články