Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nejen Emma má meme! Youtuber Vlček (22) si vztahem s Verunkou (13) vysloužil posměch veřejnosti

+ Dalších 57 fotografií
memes
Dospělým lidem donedávna neznámý youtuber Ondra Vlček (22), který se do povědomí široké veřejnosti dostal díky vztahu s třináctiletou Verunkou, se musí potýkat s velkou vlnou nenávisti, která se na něj právě za tento vztah snesla. Kromě nenávisti se ale musí poprat i s posměchem, obrázky, které si z něj a jeho Verunky utahují, kolují všemi sociálními sítěmi.

Není tomu zrovna moc dlouho, co se Emma Smetana stala součástí vtipných obrázků zvaných memes poté, co se vyfotila u hořící katedrály Notre-Dame. Tyto obrázky sklidily spoustu reakcí a tak se odpůrci Ondry Vlčka, který je nechvalně známý tím, že ve svých dvaadvaceti letech chodí s třináctiletou Verunkou, rozhodli udělat memes s ním.

Ačkoliv se mohlo zdát, že jeho kauza je známá pouze v Česku, i kreativní Slováci sedli k počítači a vytvořili obrázky, kterým se nyní smějí uživatelé Instagramu, Facebooku i dalších sociálních sítí. Možná i to je důvodem, že se Vlček rozhodl vyhledat pomoc psychologa.

Když se lidé dozvěděli, že ještě před vztahem s Verunkou youtuber údajně psal teprve 12leté dívce, zkrátka a jednoduše se rozhodli, že ho nenechají na pokoji. Na jejich výtvory, které kolují internetem, se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články