Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nejen Alena Šeredová se má jako v pohádce: České krásky, které ulovily miliardáře

Známé krásky, které ulovily miliardáře.
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
láska je láska
Před pár dny obletěla Česko i Itálii krásná zpráva. Modelka Alena Šeredová (41) se stane potřetí maminkou. Před pěti lety si získala srdce italského miliardáře, dědice koncernu Fiat, jehož rodina patří do nejbohatšího klanu v Itálii. Rodačka z Prahy však není zdaleka jedinou Češkou, které se podařilo uhranout pořádného boháče. Pohádkový život po boku miliardáře si užívaly nebo si dodnes užívají i další krásky českého showbyznysu.

Jsou krásné, úspěšné a díky svým protějškům i pohádkově bohaté. Nejedné Češce se podařilo uhranout zatraceně bohatého chlapíka, který je učinil šťastnými nejen díky své lásce.

Známou miliardářskou paničkou se stala vítězka soutěže Miss Terezie Dobrovolná. Ta nejenže získala v roce 1997 korunku královny krásy, ale také srdce českého podnikatele Davida Berana, který je podle časopisu Forbes desátým nejbohatším Čechem. I když svatba nikdy neproběhla, pár spolu žije už více než dvacet let. Straní se veřejnosti a bydlí na samotě nedaleko Slatiňan u Pardubic. Terezie má s partnerem dcery Kristýnu a Kateřinu.

Slabost pro boháče

Slabost pro bohaté muže měla vždy modelka Petra Faltýnová (41). S podnikatelem Simonem Šteklem, který ji před světem "uzavřel" do své zlaté klece, má modelka osmiletou dceru Adrianu. Po rozchodu s manželem se krásná bruneta zamilovala do Leoše Mareše, se kterým se několik let opakovaně rozcházeli i scházeli. Leoš byl pro Petru zajisté také skvělá partie. Ani s ním však láska nevydržela a Petra zakotvila v Americe u postaršího miliardáře Davida. Ten ji před 4 lety požádal o ruku.

Jako v pohádce se má se svým manželem i někdejší královna krásy a zakladatelka České Miss Michaela Maláčová (48). Po rozvodu se svým prvním manželem ulovila podnikatele Zdeňka Bakalu, se kterým má čtyři děti. Dcery Annabell a Adele a syny Arona a Arama. Během roku 2010 se za Bakalu Maláčová v zahraničí vdala. Aktuálně žijí ve Švýcarsku.

Poprvé maminkou

Po několika nevydařených vztazích a dokonce smrti snoubence našla lásku po boku miliardáře i topmodelka českého původu Petra Němcová (40). Loni v létě se za podnikatele a filantropa Benjamina Larretcheho vdala ve Skalní katedrále v Arizoně. Koncem listopadu přivedla předčasně na svět chlapečka. Modelka se tak ve svých 40 letech stala poprvé maminkou.

Vyléčení z anorexie

I když už spolu dávno netvoří pár, vztah s miliardářským synkem prožila i Eliška Bučková (30). Modelka po rozchodu s Vaškem Noidem Bártou (39) začala randit s Jakubem Malinou. Ten ji vyléčil z anorexie. Jelikož sám sportoval a chodil do posilovny, tehdy na kost vychrtlé Elišce doporučil trenéra a výživového poradce. I když spolu nevydrželi, díky Malinovi se Eliška dostala zpátky do formy.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy