Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nejen Adele extrémně zhubla: Šinkorová, Bučková a další krásky, které přišly o ženské tvary

Eliška Bučková trpěla anorexií.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 16 fotografií
hubnutí
Mezi celebritami se najde spousta těch, které během určitého období hodně ztratily na váze. Stejně jako zpěvačka Adele, kterou už téměř její fanoušci nepoznávají. Dříve korpulentní dáma se proměnila v ženu s propadlými tvářemi a vykukujícími kostmi. Které další ze známých krásek extrémně zhubly?

Před sedmi lety se v médiích hojně probíralo extrémní hubnutí modelky a Miss České republiky Elišky Bučkové (30). Brunetka dlouho nepřiznala, že za jejím extrémně rychlým úbytkem váhy stojí porucha příjmu potravy.

12 kilo za měsíc a půl

S anorexií se modelka potýkala, když začala randit s Vaškem Noidem Bártou (39). Tehdy nějaké to kilo přibrala a nemilosrdné okolí i média si toho všimly. Začaly vycházet články o tom, jak se z České Miss stala vesnická machna s velkými stehny. Elišku to nejen urazilo, ale shodilo i před tehdy novým partnerem Noidem. Začala proto rapidně hubnout.

„Před Vánoci v roce 2012 jsem přestala úplně jíst, za měsíc a půl jsem shodila 12 kilo a z velikosti 38 jsem se dostala na 32,“ přiznala v dokumentu České televize. Dostat se z anorexie jí pomohl až další její partner Jakub Malina, který ji přivedl do fitka a seznámil ji s několika trenéry. Eliška začala dodržovat předepsaný jídelníček, začala nabírat svalovou hmotu a znovu se z ní stala vyhledávaná modelka.

Hubnutí kvůli rolím

Rapidně zhubla před několika lety i herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová (47). Z ženy se zdravou postavou se během pár měsíců stala kostra potažená kůži. Kdysi sexy černovláska ztratila ženské tvary a okolí i veřejnost ji začaly podezřívat z anorexie...

To však Daniela vždy vyvracela. „Chtěla jsem zhubnout cíleně, hodí se to pro mé divadelní role a na obrazovku. Když jsem natáčela Gympl s ®učením omezeným, měla jsem sedmdesát kilogramů. Pak jsem se na sebe zdravě naštvala. Třeba i kvůli výzvám v divadle… Snažím se zkrátka jíst zdravě a snažím se, aby mi v tom bylo dobře. Je to nějaký vývoj, který mi teď momentálně vyhovuje,“ vysvětlila před lety médiím.

Po dětech jí kila zůstala

Velký váhový úbytek zaznamenal celý svět i u Kim Kardashian (39). Během těhotenství hodně nabrala a její váha skončila někde na devadesáti kilech. Po porodu dcery North West, která se narodila v roce 2013, se Kim vrhla na hubnutí.

Kim cvičila jako divá a ještě k tomu držela Atkinsonovu dietu, kterou lékaři považují za velmi nezdravou, protože je hodně přísná. To ale Kim nezajímalo, hlavně když kila letěla dolů závratnou rychlostí. Televizní hvězda nakonec zhubla 32 kilogramů.

Hubnutí po boku zajíčka

Před více než čtyřmi lety radikálně zhubla i herečka Hana Gregorová. Vdova po Radkovi Brzobohatém si chtěla udržet mladšího partnera Ondřeje Koptíka za každou cenu. Herečku se slovenskými kořeny si všichni pamatovali jako bodrou ženu kyprých tvarů, to se ale se vztahem s mladším zajíčkem změnilo. Hana vyřadila chleba, mouku, rýži a brambory a váha šla rychle dolů.

Maminka hudebníka Ondřeje Brzobohatého (37) tak za chvíli shodila dvacet kilogramů.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy