Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nejemotivnější vzkaz táty Plekance: Moji synové nebudou nešťastní! Co na to Lucie?

+ Dalších 7 fotografií
návrat domů
Hokejista Tomáš Plekanec (36) si už pomalu balí kufry, ukončil angažmá v Montrealu a vrací se zpět do České republiky. Ačkoliv fanoušci Montrealu nejsou z jeho odchodu nadšení, sám Plekanec se na návrat domů těší. Čekají na něj totiž jeho dva synové, kterým se poprvé od rozchodu s Lucií Vondráčkovou (38) bude moci naplno věnovat.

Svůj odchod z Montrealu oznámil sám hokejista na svém Instagramovém profilu a rovnou uvedl velmi dobrý důvod, proč angažmá v klubu ukončil. „Ani miliony dolarů v NHL nestojí za to, aby tihle dva byli nešťastní a bez obou rodičů. Slíbil jsem jim, že Montreal je v zámoří můj poslední klub. Teď je čas na návrat domů,“ píše Plekanec k dojemné fotce, na které je s oběma svými syny.

Tomáš Plekanec je Montrealu vděčný za příležitost a dodává, že návrat do Česka se neobejde bez nepříjemných povinností. „Děkuju Montrealu za vše a děkuji českým fanouškům za přízeň. Letím na vyšetření k Pavlu Kolářovi a po něm budu řešit nabídky v Česku.“ Plekanec dal tímto vzkazem svým fanouškům jasně najevo, že ačkoliv už nechce působit v NHL, hokeji se věnovat nepřestane.

Už teď má o Plekance zájem Třinec, Kladno, nebo například i Sparta a Kometa. Úspěšný hokejista si ale může dát s výběrem na čas, podle příspěvku je totiž evidentní, že prioritou jsou pro něj jeho synové Adam a Matyáš, kterým chce teď věnovat maximum času. S Lucií Vondráčkovou to bude ještě běh na dlouhou trať, rodiči dvou kluků už ale zůstanou napořád. Uvidíme, jak spolu rozkmotřená dvojice bude vycházet.

Mohlo by vás zajímat

Další články