„Já si ani nemůžu myslet, že by někdo věřil tomu, že bych se na takové podpásovce, na takovém podrazu, mohl podílet,“ říká vyjeveně Leoš Mareš (41), který opět promluvil ke svým fanouškům na Instagramu.

„Přijde mi absurdní, že bych o tom videu nějakým způsobem spolurozhodoval, že bych ho nějak připravoval. Vůbec nechápu, že to mohlo někoho napadnout,“ kroutí hlavou moderátor.

Kazma (32) měl Leoše vlákat do pasti a potom vyběhl s kamerou. Celé to přitom byla reklama na jeho novou nadaci pro pomoc obětem dopravních nehod.

„Já jsem v pondělí prožil hrůzostrašný zážitek. Potom mi Kazma celou dobu říkal, že bych chtěl jet se mnou do rádia. Já mu řekl, že nemůžu, že musím vysílat. No a v devět hodin jsme se potkali a šli jsme si to vyříkat. Kazma se mě celý den snažil přesvědčit na spolupráci na té jeho show, že bychom měli něco dotočit a pokračovat v tom spolu," pokračuje Leoš.

Včera Mareš koncertoval v pražské O2 areně, kde o pondělním incidentu nepadlo ani slovo. Rozrušeně ale zněl Leoš i dnes ráno. „Večer mi (Kazma) poslal SMS, kde mi říká, že mě strašně zklamal. Ale já mám svoje charitativní projekty, myslím si, že se tomu věnuju dost. Co udělá Kazma, je jeho věc. Ale na tom, co v pondělí nafingoval, se já určitě podílet nebudu,“ uzavřel rázně.

A tady si přečtěte, proč všechno ukazuje na to, že se Leoš s Kazmou vážně domluvili!