Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nejdrsnější zápas Clash of the Stars? Rapper Lboy svému soupeři ukáže školu ulice

Organizátoři tento duel nazývají válkou.
Zdroj: koláž extra.cz/se souhlasem Geybn/Se souhlasem Lboy
+ Dalších 5 fotografií
bitka

Další turnaj organizace Clash of the Stars, zaměřené na amatérské zápasy známých tváří, se blíží. Opět se na něm utká řada známých influencerů a tentokrát nově i interpretů. Diváci se mohou těšit na několik pikantních soubojů a mezi ty nejzajímavější patří rozhodně dvojice Geybn vs. Lboy. Influencer versus rapper, který prý soupeři ukáže školu ulice. Nejdrsnější duel večera, který samotní organizátoři nazývají "válkou". Jak tohle dopadne?  

Zápasy známých osobností, trend, který se k nám dostal ze zahraničí, je stále na vzestupu. Čím dál populárnější bojové střety mezi influencery nebo interprety totiž lákají na velmi zajímavou podívanou, kterou chtějí vidět i ti, kteří bojovým sportům jinak normálně moc neholdují. Lidé to zkrátka milují.
Tento koncept jsme na tuzemské scéně zažili poprvé v roce 2018, tenkrát ještě pod již zaniklou organizací XFN, která zprostředkovala souboj mezi rapperem Rytmusem a dalším hudebníkem Marpem. Zápas tehdy přilákal pozornost desetitisíců lidí a zaplnil pražskou O2 arénu.

Od té doby jsme podobných zápasů mohli vidět několik a dá se říci, že v Česku tento koncept zažívá největší boom právě nyní. Dokonce vznikla organizace Clash of the Stars, která zprostředkovává právě tento typ zápasů.

Clash of the Stars: round 2

Organizátoři mají za sebou teprve první turnaj, ale právě nyní vrcholí přípravy na další. Druhý galavečer Clash of the Stars se uskuteční již 25.6. 2022 v pražské hale Královka a lidé se mohou těšit hned na několik zajímavých soubojů.

Nadupaná fightcard láká například na hlavní zápas večera, ve kterém se utká Jakub Smrek alias Freescoot a Marek “Datel” Valášek, anebo právě na souboj Jan Havel alias Geybn versus Lukas Narovec aka Lboy.

Geybn vs. Lboy

Tento zápas patří dozajista k těm nejzajímavějším, organizace ho dokonce přesunula na hlavní kartu večera a všichni očekávají tvrdý souboj. Proti sobě se postaví dvě naprosto rozdílné sféry. Geybn, influencer působící hlavně na TikToku, a proti němu Lboy, výrazná tvář české rapové scény a člen labelu Black Sheep Cartel. Oba čeká zápas v MMA, vypsaný na 3 kola po 3 minutách, ve váhové kategorii 80 kilogramů.

Podle mnohých se bude jednat snad o nejdrsnější duel večera. Dvojice už nyní totiž potvrzuje, že v kleci hodlá předvést dokonalou podívanou a tvrdý souboj. Jiný nebyl ani jejich staredown, který organizace zveřejnila na sociální sítě. Vyhrocenou situaci popsali slovy: “Tohle bude válka.”

@clash_of_the_stars 🤯🔥🤯🔥🤯 už 25.6. se utká @geybn ♬ KILL EM (FEAT. KYRAL X BANKO) - SoDown
Oba si chtějí vybojovat vítězství, ale podle mnohých lidí zvítězí "síla ulice". V Lukasův prospěch mluví jasně i aktuální kurz na Fortuně. Trénuje v nejlepších gymech a pod křídla si ho vzal profesionální zápasník Tomáš Fiala. Rapper projevil sebevědomí i tím, že jako nástupovku hodlá použít vlastní track, který těsně před nástupem do klece zarapuje live.

Nátlak, který ale zápasníci prožívají těsně před soubojem, může udělat mnohé. Jeho soupeř Geybn naopak překvapuje svou asertivitou, nenechá se vyvést z míry. Necháme se tedy překvapit, jak tenhle pikantní souboj dopadne.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy