Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

NEJDRSNĚJŠÍ VÝMĚNA MANŽELEK VŠECH DOB: Týrání dětí, exekuce, záchod na chodbě a AGRESE!

Vladislav je hlupák a ignorant
+ Další 3 fotografie
Tahle díl Výměny manželek je nejdrsnější ze všech. Hlavním aktérem je Vladislav, který nemá absolutně žádné morální hodnoty, k ženám se chová jako hulvát a v hlavě má úplně prázdno. Vláďova rodina žije ve sklepení, mají společný záchod v chodbě a téměř živoří. Vláďa se chová jako diktátor, má dluhy, ale do práce rozhodně nepůjde. Tahle Výměna manželek je naprosto šokující!

Dnešní Výměna manželek byla naprosto šokující a šílená. Na jedné straně byla sociálně slabá rodina z Prahy, která bydlela v naprosto žalostných podmínkách. Byt byl sice obyvatelný, ale umístěný ve sklepních prostorách se společným záchodem na chodbě. Tohle prostředí určitě není nejvhodnější pro výchovu dvou malých dětí. Na straně druhé je tady spořádaná rodinka, ve které není téměř žádný problém a manžel funguje na sto procent.

Monika z chudého páru je typický příklad ženy, která je naprosto utlačovaná primitivním tyranem. Maminka Monika se před lety ocitla ve velmi tíživé situaci a její současný přítel Vláďa ji údajně zachránil. S odstupem času toho možná lituje. Monika má úplně do země zadupané sebevědomí, protože Vladislav ji neustále peskuje, uráží a přitom si myslí, že on má ve všem pravdu.

Smutnou pravdou je, že Vladislav je ten, který by se měl nad sebou a svým chováním zamyslet. Finančnímu úřadu dluží 6 miliónů, do práce se absolutně nežene, protože prostě nechce. Dokonce se nezdráhá vzít své malé dítě a položit jeho ručičku na teplý sporák, aby ukázal náhradní mamince, že on má zase pravdu. Tohle už přece hraničí s týráním dětí, ne?

Silva ze spořádané rodiny je z Vládi naprosto na nervy. Chová se jako hrubián, je k ní neuctivý a několikrát ji označil za blbku. Jenomže Silva není žádná uťápnutá ženská a tohle chování si rozhodně nenechá líbit. Pomalu si začíná o neschopném primitivovi Vláďovi myslet své a lituje jeho ženu. Vláďa je jednoduše neschopný ignorant, kterého se bojí vlastní děti a není schopen splnit žádné přání Moniky při výměně domácích rolí.

Druhý manžel Jakub, který je perfektní otec a přítel na jedničku, se nestačí divit, když mu Monika vypráví, jak to u nich doma chodí. Zatímco Silva je z celé výměny a hlavně Vládi v šoku, Monika si užívá, jakoby byla na dovolené. Samozřejmě, že si to zaslouží.

Osmý den je pro nešťastnou Moniku dnem proměny. Jde do kadeřnictví, kde se nechá nalíčit a upravit. Pomalu si začíná uvědomovat, s jakým idiotem žije.

Mezi čtyřma očima Monika přizná, že je s Vladislavem jenom proto, že jí dává střechu nad hlavou. Nedlouho po Výměně manželek se Monika od neschopného Vládi odstěhovala a s novým bytem i zařízením jí pomohli Silvie a Jakub.

Mohlo by vás zajímat

Další články