Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejdrsnější MMA rváč Česka konečně našel vyzývatele! Zmlátí v kleci Čech polského veterána?

Zdroj: facebook
+ Dalších 5 fotografií
MMA mlátička Jiří "Deniska" Procházka se opět chystá do rváčské klece! Již příští pátek 22. května se utká s polským zápasníkem v Brně. Vy můžete být u toho!

On prostě nemá dost! Vyhrává krvavou rukou, válcuje všechny, kdo mu přijdou do cesty, nemá slitování a pere se vždy do úplného bezvědomí.

Není divu, že je tvrdým oříškem nalézt rváčského partnera Jiřímu Procházkovi, šampionovi MMA ve váze do 93 kg. Výzvu na krvavou bitku však přijal jednatřicetiletý Polák Michal Fijalka. Nicméně ani polský soused není v MMA světě žádným béčkem, naopak! Fijalka, který je spíše veteránem věhlasné evropské organizace KSW, kde v letech 2008 a 2009 vyhrál všechny čtyři své zápasy, je v evropských i světových žebříčcích před českým želízkem v ohni.

Tyto dvě nabušené hory svalů budou prostě zárukou atraktivní podívané!

Jiří ‚Deniska‘ Procházka má na svém kontě 12 výher, 2 porážky a jednu remízu. Tento týden dovršil fyzickou přípravu na zápas a nyní ladí jen techniku, oči a strategii boje. MMA zápasy prostě nejsou jen o mlácení, kopání a škrcení, ale také o důkladné přípravě na soupeře a mentální vyrovnanosti. Je potřeba umět tvrdě bušit do zápasníka, ale zapojení hlavy a techniky je to, co zápas vyhrává. A co znamená psychická rovnováha?

Třeba vědět, že i v kleci jsou jistá pravidla, a třeba také si uvědomovat, proč bojuji a za co. Ano, i mlátička Procházka čte např. Pátou dohodu od Miguela a Josého Ruize.

Kde a kdy se na velký zápas s velkým Z můžete těšit? Již příští pátek 22. května se utká v osmihranné kleci český šampion proti polskému v brněnském Bobycentru. Fanoušci bojových sportů mohou očekávat deset tvrdých zápasů. Těšte se na akci GCF 31: CAGE FIGHT 6!

Související články

Další články