Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nejdrsnější kritika v historii Tváře! Diváci jsou v šoku z nekonečně dlouhé trapnosti. Co nás čeká za týden?

+ Dalších 7 fotografií
Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas odstartovala hodně rozpačitě. Nebyla to tragédie, ale byla to nuda. Na eXtra.cz jsme úroveň nedělní show již kritizovali a nejsme rozhodně jediní, kdo poznal, že tohle se opravdu nepovedlo.

První kritický text má na svědomí redakce eXtra.cz - o nekonečně dlouhém pořadu jsme psali ZDE

A nejsme jediní. Kdo Tvář totálně sepsul, je také filmová recenzentka Mirka Spáčilová na webu iDnes.cz. Ta tvrdí, že Tvář byla plná bezcílného plkání a že o zpěv už vůbec nejde.

A naštvaní jsou i obyčejní diváci. Tady jsou jejich tři hlasy:

"Minulé série mě bavily, ale všechno se okouká. Nějak už to na mě nefunguje."

"Měli si dát alespoň rok pauzu, a to už po první řadě."

"První řada se mi docela líbila, druhá už vyčpělá se zoufalým obsazením a pro tu třetí to platí dvojnásob."

Tak uvidíme, co se stane za týden. Třeba se to nějak zlepší. Nebo alespoň zkrátí, protože aby se divák vydržel dívat na Tvář tři hodiny, tak by musela Konvičková s Vilhelmovou ukázat prsa a možná i bambeřici.

Příští neděli se Martin Dejdar představí jako Waldemar Matuška. Aleš Háma bude zpívat jako Ozzy Osbourne Justina Timberlakea zkusí napodobit Ondra Ruml. Milana Peroutku čeká Amy Winehouse. Skupinu Jasksons 5 zkusí napodobit Tánička Vilhelmová. Na Marthu Issovou vyšla Kate Bush, Adélu Gondíkovou čeká skupina Eurytmics a Markéta Konvičková střihne legendární píseň z filmového muzikálu Pomáda, která udělala hvězdy z Travolty a Olivie Newton John.

Související články

Další články