Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nejdrsnější kritika Moniky Štikové, kterou zřejmě nerozdýchá: Módní guru Alenka Šafratová jí naložila za její nevkus

+ Dalších 7 fotografií
Na další díl oblíbeného pořadu Extra Focus se můžete těšit už ve čtvrtek. Naše módní odbornice Alenka Šafratová si posvítila na hlavní aktérku reality show Štiky Moniku Štikovou, na které nenechala nit suchou! Tohle Monika zřejmě nerozdýchá.

Moderátorka Kateřina Kristelová (38) společně s módní guru Alenkou Šafratovou se v dalším dílu módní policie podívají na styl a vkus hvězdy reality show Štiky a hlavu rodiny Štikových Moniku Štikovou. Kritikou se opět nešetřilo a Monice se to zřejmě nebude líbit.

„To, co má na sobě by bylo moc hezké pro mladou holku, ale je to neúměrné k jejímu věku! To, že člověk hubne, ještě neznamená, že se na to hezky kouká,“ řekla Alenka na adresu Moniky Štikové (46).

Dále drsně zkritizovala nejen její postavu, ale i zadek, který má plochý a místo vystavování by ho měla zakrývat! „Monika má ten problém, že má placatý zadek, který trápí spoustu žen. Nezblázním se kvůli tomu, ale obléknu se snad adekvátně,“ nešetřila kritikou módní specialistka.

Dalším hostem ve čtvrtečním Extra Focusu bude růžová blondýnka Dominika Myslivcová (23), která promluví o vztazích a soukromí. Máte se na co těšit!

Mohlo by vás zajímat

Další články