Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejdrsnější babča na světě. Utekla z pečovateláku a nechala se potetovat. Foto kérky najdete v článku!

Sadie Sellers utekla z domova důchodců, aby si nechala udělat tetování,
které má i její vnučka.
Zdroj: mercury press
Prababička 11 pravnoučat Sadie Sellers (79) pořádně zavařila své rodině i všem pracovníkům domova pro seniory v Severním Irsku. Beze slova se totiž vytratila z pokoje a nedala o sobě nikomu vědět. Po vyhlášení policejního pátrání ji našli v tetovacím salonu, jak si nechává zdobit své rameno.

Sadie Sellers přišla na recepci tetovacího salonu a všem přítomným oznámila, že chce na rameno vytetovat srdíčko, jaké nosí její dvaadvacetiletá pravnučka Samantha.

Šokovaný tatér se jí na oplátku zeptal, co si o tomhle nápadu myslí její rodina. „To je mi úplně u pr*ele,“ odpověděla dáma v letech. Dal se tedy do práce a za pár minut měla Sadie na svém rameni zbrusu novou kérku.

Mezitím za ní do domova pro seniory v severoirském Londonderry přišel její syn. Když matku v pokoji nenašel, zalarmoval personál, který seniorčino zmizení nahlásil na policii. Zanedlouho ji společně objevili v tatérském salonu, jak si prohlíží své nové srdíčko.

Když se seniorky zeptali, zda ji to bolelo, dostali opět suverénní odpověď. „Chtěla jsem, aby mi ten týpek prozradil, jak dlouho to asi bude trvat. A on mi řekl, že už má pět minut hotovo,“ usmívala se momentálně asi nejdrsnější babča na světě!

Související články

Další články