Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nejdříve herecké kolegyně, následně soupeřky v lásce: Kociánová přebrala Tomicové manžela

Ondřej Malý vyměnil Pavlu Tomicovou za mladší herečku.
Zdroj: Profimedia, se souhlasem ČT, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Seznámení

Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Sympatická dvojice Pavla Tomicová (60) a Ondřej Malý (56) se po devatenácti letech rozvádí. Podle informací Aha! stojí za rozpadem vztahu poměr Malého s mladší herečkou Kristýnou Kociánovou (37), která je navíc v očekávání. Jedná se přitom o hereckou kolegyni  Tomicové, s níž si zahrála třeba v seriálu Zoo. Kde všude si spolu ještě zahrály?

Herečka Pavla Tomicová žila v manželském svazku s Ondřejem Malým devatenáct let. Společně vychovali dvaadvacetiletou dceru Anežku. Tomicová má pak z předešlého vztahu ještě syna Adama.

S Ondřejem Malým se Tomicová seznámila na prknech Klicperova divadla v Hradci Králové. Následně spolu tvořili téměř idylický pár. Malý svou ženu podporoval a chodil jí fandit na její představení. Tomu je ale nyní konec.

Podle webu Aha! si našel mladší ženu, s níž navíc čeká dítě. Jedná se o herečku Kristýnu Kociánovou, která se objevila třeba v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Krejzovi, Slunečná, Helena nebo Přístav a ve filmu Pepa.

S milenkou se také setkal v divadle

A právě v seriálech Krejzovi a Slunečná se Kociánová setkala i s Tomicovou, jednalo se tak o herecké kolegyně, což je pro mnoho lidí ještě nepochopitelnější. Společně si zahrály i v divadelní hře Hadrián z Římsů, která měla premiéru v roce 2010. V této hře si zahrála nejen Tomicová, ale i Ondřej Malý. Právě zde se tedy mohl s mladší hereckou kolegyní poprvé potkat a mohla tak přeskočit pověstná jiskra.

Kristýna Kociánová si s Ondřejem Malým zahrála i v divadelní hře Maškaráda, která měla premiéru v roce 2018 podle webu iDivadlo. Příležitostí, kde se tak mohli ti dva potkat a více se sblížit, měli hodně.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy