Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nejdřív veřejný sex za účasti fotografů a teď převoz drog! Co hrozí divoké Miss Nevada?

Miss Nevada to umí rozjet!
+ Další 2 fotografie
Zdrženlivost nikdy nepatřila k silným stránkám Katie Rees (30). Právě naopak. Bývalá královna krásy to umí parádně roztočit, a to dokonce tak, že se jednou probudila z opilecké nálady a zjistila, že už ani není Miss Nevada. Donald Trump jí kvůli nahým fotkám titul přes noc odebral. Svými divokými excesy ale nikdy nepřekročila hranu zákona. Až doteď. Čeká ji soud za držení a převoz pervitinu.

Není to první případ, kdy Katie chytili s drogami. V roce 2009 se stala nechtěnou hvězdou epizody policejní reality show Border Security, ve které u ní našli zbytkové množství kokainu. Ten se jí pravděpodobně vysypal do kufru a na letišti v Sydney byli celníci velmi pozorní.

„Byla jsem Miss Las Vegas, takže jsem docela celebrita,“ řekla tehdy a zkoušela si na zrudlém celníkovi vyžádat tělesnou prohlídku.

V Sydney vyvázla ještě bez trestu, ale nyní ji v USA zatkli a obvinili z držení a převozu pervitinu. Navíc kladla odpor při zatčení, takže to v nejbližší době na žádný další večírek nevypadá.

Katie už je jen stínem krásky, kterou byla v roce 2007, kdy získala korunku pro nejkrásnější ženu Nevady. Jak moc ji změnily roky divokých večírků a užívání drog, si můžete prohlédnout v naší galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články