Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Nejdřív Survivor, potom rozchod. Iva Pazderková je po šesti letech singl: Doléhá to na mě, říká

+ Další 4 fotografie

Herečka Iva Pazderková (42), která byla letos jednou z VIP účastnic drsné reality show Survivor Česko & Slovensko, nezažívá zrovna nejpříjemnější chvíle života. Nejenže nedávno prohlásila, že začíná bojovat s pocity strachu ze stárnutí, ale navíc se v pořadu ShowTime na CNN Prima News svěřila s tím, že zrovna prochází bolestivým rozchodovým obdobím. 

Iva Pazderková: Smutné období

Iva Pazderková je nejen známou herečkou a stand-up komičkou, ale také vynikající zpěvačkou. Není proto divu, že se díky svému talentu stala jednou z hvězd nového muzikálu Maminy, kde si střihne roli ambiciózní právničky a právě na ni se momentálně připravuje v Divadle Lucie Bílé, kde nyní probíhají zkoušky.

Pracovně se sice Ivě daří a je v jednom kole, v soukromí to ale bohužel trošku pokulhává. Hvězda pořadu Survivor se nyní nenachází zrovna v tom nejšťastnějším životním období. Po mnoha letech se totiž rozešla se svým partnerem.

„Byli jsme spolu šest let, a prostě se to tak stalo, že jsme zjistili, že bude lepší, když se naše cesty rozejdou. Byla to mírová dohoda,“ prozradila Iva pro pořad ShowTime na CNN Prima News a dodala, že nyní bojuje s nepříjemnými pocity, které rozchod samozřejmě běžně doprovází, zvlášť když už vám není dvacet.

Věk není číslo

„Na člověka to samozřejmě doléhá. Je mi 42 let, jsem hérečka. No, a co teď s tím? Ale cítím, že pro nás oba je to dobrá cesta k tomu, abychom mohli být zase šťastní,“ dodala herečka, která se nedávno svěřila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, že jí stárnutí tak trochu nahání hrůzu. "Věk není jenom číslo. Já jsem úplně v depresi. Nejsem srovnaná s věkem," řekla tehdy ve známé primácké talk show.

"Se říká, že po čtyřicítce to všechno začíná. Tak za prvé to hodně bolí. A co jako konkrétně začíná. Začíná peklo, začíná konec," dodala. Tehdy ale věděla jen ona sama, že její vyprávění má mnohem hlubší podtext a za černým humorem se skrývají pocity opravdové bolesti.

Pocit svobody

Nebylo pro Ivu tedy trochu frustrující vstoupit do muzikálu Maminy po rozchodu? „Vůbec ne, já už jsem se smířila. Dostala jsem se do fáze, kdy se 'chci prospat' a touha po mateřství mě tak nějak pozvolně opustila. Stala jsem se maminou sama sobě,“ dodala pro ShowTime se smíchem a přidala výčet výchovných opatření, která na sebe aplikuje.

„Když mě něco bolí, tak vím přesně kde, když mám hlad, tak se sama zajdu najíst, no já se kolikrát i sama okřiknu, takže dobrý!“ uvedla Pazderková závěrem s humorem sobě vlastním.

V rozhovoru bezprostředně po návratu se svěřila, že pocity, které zažila během natáčení Survivoru, nikdy nezažila. "Na osobní dno jsem si tam vůbec nesáhla. Je zvláštní, že mi tam běžely hlavou okamžiky neuvěřitelného štěstí," uvedla herečka pro Nova Plus. "To, co jsem zažila, byla neuvěřitelná svoboda," dodala Iva.

Na místě je tak úvaha, zda právě tato její zkušenost nestojí za koncem jejího vztahu, ale to ví asi jen ona a její nejbližší.


Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy