Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejdřív se mi nelíbil! Manželka Jiřího Drahoše prozradila, jak se seznámili

Jak před lety proběhlo seznámení Evy s Jiřím Drahošem?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Stane se Eva Drahošová první dámou? Je to vysoce pravděpodobné, sečteno je téměř 100 % volebních okrsků, Jiří Drahoš (68) vyzve ve druhém kole Miloše Zemana (73) a má přislíbenou podporu skoro od všech dalších kandidátů. Jaká je potenciální první dáma v soukromí? Víme, jak se s Drahošem seznámili!

Seznámení zalité sluncem? Jiří Drahoš a Eva Drahošová se dali dohromady během studií a zpočátku to vůbec nevypadalo na bůhvíjak velkou lásku. Na společnou životní cestu se vydali až po vzájemném oťukávání.

„Na první pohled jsem si říkala, že tedy nic moc. Rozhodně jsem z něj nebyla paf,“ prozradila Drahošová serveru lidovky.cz. Jiří Drahoš byl tehdy mladým studentem chemie na VŠCHT a paní Eva byla nespokojená zejména s jeho účesem.

Jiskra nakonec přeskočila i díky společným zájmům a rodinným kořenům. Oba dva je mají od Skutče na Českomoravské vrchovině.

„Nejhezčími okamžiky našeho manželství bylo narození obou dcer, protože jsme na děti poměrně dlouho čekali. Hezkých okamžiků však bylo v životě opravdu dost, my jsme totiž zvyklí být hodně spolu,“ dodala možná první dáma.

S manželem se poznali ještě na studiích, brali se 21. června 1974. Žijí spolu tedy spokojeně přes 40 let, což je úctyhodné. A paní Eva stála svému muži pevně po boku i po celou dobu volební kampaně. Určitě má dobré předpoklady stát se skvělou první dámou.

Související články

Další články