Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nejdřív rakovina a teď… Jiří Pomeje, vzpamatuj se, nebo přijdeš o ženu!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Před necelými pěti lety se brali, jenže pokud se nestane zázrak, možná už brzy budou vyplňovat rozvodové papíry! Jiří Pomeje (53), který bojuje s rakovinou hrtanu a kvůli tomu přišel i o hlas, podle důvěryhodného zdroje eXtra.cz prožívá nelehké časy. Jeho krásná žena Andrea Pomeje (29) podle všeho má plné zuby jeho bohémského života.

Celou dobu doufala, že excentrický umělec tváří v tvář smrti prokoukne a dá se dohromady, místo toho Jirka i po operaci řádí, a tak není divu, že ho nedávno nachytali i v nonstopu. A podle jeho velmi blízké kamarádky už manželce Andree dochází trpělivost.

„Následující týdny podle mě rozhodnou. Asi v každém manželství jsou průtrže mračen, ale u Jirky a Andrey už pomalu jde o Armageddon. Nechci Jirkovi křivdit. Je jasné, že ho ta rakovina dostala. Ale znám ho už z dob, kdy byl s Ivetou Bartošovou, a chová se celou dobu stejně. Průšvihů bylo vždy hodně. A většina z nich se týkala alkoholu. Dlouhodobě to podle mě žádná nemůže dát. A co jsem Andreu zažila, tak se opravdu snažila,“ řekla nám kámoška kdysi vyhledávaného dabéra.

Podle ní si dýdžejka prožila peklo. „Nedivila bych se, kdyby v blízké době jí ruply nervy a podala žádost o rozvod. Spíš bych se divila, kdyby to neudělala. Vím, že ho má pořád ráda, ale všechna ta extempore byla tak hrozná, že by rozvod asi byl na místě. Snad si to Jirka uvědomí a velmi brzy se začne chovat radikálně jinak, protože v opačném případě vážně nevím, jak to mezi nimi dopadne,“ dodala přítelkyně herce.

Snažili jsme se kontaktovat i Jirku Pomeje, na esemesku nereagoval. Andrea Pomeje telefon zvedla, ale přestože ji s naším redaktorem pojí přátelské vztahy, tentokrát se odmítla k tvrzením manželovy vrby vyjádřit.

„Pokud máme nějaké problémy, tak jsou naše, a buď si je vyřešíme, nebo se to nepovede. Rozhodně se ale nic nebude dít přes média, nezlobte se,“ řekla eXtra.cz stručně a zavěsila.

Tohle vyjádření vážně není z kategorie: „bulvár lže“, působí spíš jako typ „máte pravdu, ale nepleťte se nám do toho“.

Co myslíte: Už je na čase začít uzavírat sázky na to, jak tohle manželství ještě dlouho vydrží?

Související články

Další články