Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Nejdřív miláčkem publika a teď? Zveřejnil fotografii namol opilého otce. Fanoušci mu za to pořádně naložili

Co se to s ním děje?
+ Dalších 32 fotografií
Nejvýraznější osobnost SuperStar 2018 Ladislav Angyal (18) nemusel ani vyhrát a jeho příběh chytl za srdce jak Čechy, tak i Slováky, kteří pro něj vysbírali více než milión korun. Pomohlo mu to k lepšímu životu s nemocnou maminkou. Koupil si byt a má se mnohem lépe než v minulosti. Dnes je ale vše jinak a lidé ho nemůžou vystát!

Ladislav Angyal se proslavil hlavně svým hitem Pošta, kterým zaujal porotu i diváky pěvecké soutěže SuperStar. Jeho životní příběh byl velmi dojemný a milý mladík si získal přízeň fanoušků, kteří mu založili finanční sbírku pro lepší život.

„Náš život není vůbec snadný. Od mala mě můj otec denně mlátil. Jeho nejlepší kamarádkou byla láhev alkoholu. Když mi bylo patnáct let, nevydržel sem to a vyhodil ho z domu,“ řekl Laci na adresu svého otce ve video vizitce, která se objevila na obrazovkách v průběhu prvního castingu. O mamince mluvil pořád moc hezky a tvrdil, že pro něj dělá vše, co jen může.

Poté, co mu odevzdali vysbírané peníze a on si koupil nový byt, zcela otočil a rozhodl se vše kolem bytu řešit sám. „Kdysi mě bila a teď se u ní vyskytl také problém s alkoholem. Ráda si dá. Je mi lépe bez ní. Já vlastně matku nemám, je líná a nestará se ani o sebe. Před lidmi dělá jen divadlo a chudinku ze sebe samotné. Já ji jako matku neberu už dlouhou dobu. Jsem pevně rozhodnutý ji dát do ústavu pro tělesně postižené, protože tam se o ní dobře postarají,“ šokoval vyjádřením své příznivce a lidi na sociálních sítích Ladislav Angyal.

Lidé mu tyhle jeho řeči pořádně vyčetli a jeho Instagram zaplavilo množství komentářů, které ho donutily zamyslet se nad tím, co řekl o své mamince. I na základě toho se rozhodl maminku vzít k sobě do bytu. Před pár dny se ale opět předvedl na sociální síti, kde zveřejnil fotografii svého otce a napsal: „Ten pocit, když ti kámoši pošlou fotku je super. Ale hned to přestane být legrace, když zjistíš, že je na fotografii tvůj opilý otec,“ napsal Laci a přiložil snímek na mol opilého muže spícího na ulici bez jakéhokoliv studu.

Tento čin opět vytočil jeho příznivce a pod fotografií se rozpoutala drsná konverzace, kde ale lidé kritizovali Laciho za jeho chování. Nikoliv opilého otce. Podle nich tohle na sociální sítě nepatří a je to zcela nevhodné.

Lidé byli toho názoru, že je nevhodné cpát tyhle fotografie na internet, ale také mají pocit, že se Laci snaží dělat ze sebe chudinku a očekává lítost. A Laci odpověděl? Raději nic a celý příspěvek smazal.

Mohlo by vás zajímat

Další články