S kritikou Miloše Zapletala to nebude tak horké. Redakce eXtra.cz ho oslovila, co svými slovy na adresu soutěže, kterou vlastní Eva Čerešňáková, myslel. „Skutečnost je taková, že já tu soutěž nesleduji. Něco se mi donese, ale už je to všechno za mnou,“ řekl Zapletal, který soutěž vytáhl na výsluní v dávných dobách, kdy konkurenční prostředí nebylo tak agresivní a prakticky měl jednoduchou cestu. Jenže sám jistě ví, že dnes je pro pořádání podobných soutěží těžší doba. „To je pravda,“ souhlasil.

Tvrzení Zapletala o tom, že Česká Miss je trapas totiž působí značně zhrzeně. Miloš dokonce přiznal, že byl za tu dobu, co už soutěž nevlastní, několikrát osloven, aby znovu soutěž pořádal. „Asi třikrát mi to jisté skupiny nabídly. Opravdu už je to vše za mnou, je to pro mě etapa, kterou jsem ukončil. Už to ani několik let nesleduji,“ zopakoval Zapletal, který ani netušil, že letošní soutěž krásy měla internetový přenos a galavečer se pořádal v Brně a byl celkově velmi vydařený.

Moc toho bývalý prezident Miss ČR o aktuální soutěži, která prošla velmi těžkým obdobím, než se dokázala stabilizovat, neví. Ale o to lépe se pak na cizí adresu mluví, že něco byl trapas. Lidé už pro podobné jednání vymysleli pojem – pokrytectví. Miloš by měl do zásoby koupit colu a popcorn a příští ročník prestižního galavečera si vychutnat, možná by totiž změnil názor a případná kritika by byla na lepší úrovni.