Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Za jeho dob byla Česká Miss někde jinde! Co řekl Miloš Zapletal o soutěži krásy?

Za jeho dob byla Česká Miss někde jinde! Co řekl Miloš Zapletal o soutěži krásy?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Zakladatel Miss ČR Miloš Zapletal (75) se ostře vyjádřil proti soutěži, kterou před devíti lety prodal a prý se o ni přestal zajímat. Na její adresu ale uvedl, že šlo o trapas. Paradoxně se na Českou Miss už nedívá a jeho slova jsou prý jen tím, co někde zaslechne od svých kamarádíčků...

S kritikou Miloše Zapletala to nebude tak horké. Redakce eXtra.cz ho oslovila, co svými slovy na adresu soutěže, kterou vlastní Eva Čerešňáková, myslel. "Skutečnost je taková, že já tu soutěž nesleduji. Něco se mi donese, ale už je to všechno za mnou," řekl Zapletal, který soutěž vytáhl na výsluní v dávných dobách, kdy konkurenční prostředí nebylo tak agresivní a prakticky měl jednoduchou cestu. Jenže sám jistě ví, že dnes je pro pořádání podobných soutěží těžší doba. "To je pravda," souhlasil.

Tvrzení Zapletala o tom, že Česká Miss je trapas totiž působí značně zhrzeně. Miloš dokonce přiznal, že byl za tu dobu, co už soutěž nevlastní, několikrát osloven, aby znovu soutěž pořádal. "Asi třikrát mi to jisté skupiny nabídly. Opravdu už je to vše za mnou, je to pro mě etapa, kterou jsem ukončil. Už to ani několik let nesleduji," zopakoval Zapletal, který ani netušil, že letošní soutěž krásy měla internetový přenos a galavečer se pořádal v Brně a byl celkově velmi vydařený.

Moc toho bývalý prezident Miss ČR o aktuální soutěži, která prošla velmi těžkým obdobím, než se dokázala stabilizovat, neví. Ale o to lépe se pak na cizí adresu mluví, že něco byl trapas. Lidé už pro podobné jednání vymysleli pojem – pokrytectví. Miloš by měl do zásoby koupit colu a popcorn a příští ročník prestižního galavečera si vychutnat, možná by totiž změnil názor a případná kritika by byla na lepší úrovni.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy