Nejdřív chtěla podpis pro syna, pak na fotbalistu chrstla kyselinu. Musel na operaci

Zdroj: profimedia.cz
Fotbalista francouzského prvoligového Lorientu Yoane Wissa se stal ve čtvrtek obětí útoku ve svém domě a musel se podrobit operaci. Podle médií čtyřiadvacetiletému útočníkovi chrstla do obličeje žena neznámou tekutinu, pravděpodobně kyselinu.
Deník L'Équipe uvedl, že žena navštívila Wissu poprvé ve čtvrtek odpoledne a požádala ho o podpis pro jejího syna, čemuž fotbalista vyhověl. K domu hráče se vrátila kolem půlnoci a z neznámého důvodu ho napadla.
Wissa byl v uplynulé sezoně jedním z nejlepších hráčů Lorientu, jenž se zachránil v nejvyšší soutěži. Francouzský rodák reprezentující Kongo vstřelil 10 gólů a na další nahrál útočnému partnerovi Teremu Moffimu, jenž se trefil čtrnáctkrát.
Láska Jiřího Krampola o posledním rozloučení: Eva Svoboda chtěla uspořádat pohřeb, zabránila jí zásadní věc
Související články

Tragédie v porodnici: Šestiletý chlapec měl zabít novorozenou holčičku. Spletl si ji s panenkou

Trapas při setkání Trumpa se Zelenským očima expertky. Macron ukázal, ke komu má náklonnost, Donalda to popudilo

Putinova hlásná trouba Solovjov poslal Britům ostrý vzkaz: Zabijeme vás všechny

Macronovi dochází s Putinem trpělivost a volá po rázných krocích: Tohle musí skončit, říká
