Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Nejdražší pes v Česku: Když ho najdete, máte vyděláno na měsíce dopředu!

+ Dalších 6 fotografií
odměna 100 000
Na Facebooku se objevila znepokojivá zpráva. Pavle H. se ztratil pes. Na tom by nebylo nic tak divného, jelikož psi se zabíhají často. Tentokrát ale jeho majitelka nabízí za nalezení domácího mazlíčka skutečně horentní sumu. Když ho naleznete, nemusíte dobrých pár měsíců vůbec pracovat.

Obrovskou částku za nalezení psa nabízí Pavla H., které se za záhadných okolností ztratil pes Pablo, na svém facebookovém profilu celý příběh barvitě popisuje. „Poslední místo, kde Pablo byl, je na Slovensku, Horne Saliby! Je to pes, slyší na jméno Pablo! S lidmi vycházel bez problému, je přítulný, hodný, na ostatní pejsky asi potřeba dávat pozor, fenky ignoroval,“ začíná vyprávění Pavla.

„Byl na hlídání u kamaráda, než se přestěhuji. Pes byl po celou dobu v Horných Salibech. Kamaráda zavřeli, ale než se ke mně ta informace dostala, protože zavřeli i lidi kolem něj, tak to chvíli trvalo. Pabla údajně někdo odvezl. Zaměstnanec farmy mi tuto informaci potvrdil. Nikdo mě nekontaktoval, přitom kontakt na bývalého přítele měli. Nekontaktoval mě ani bývalý přítel, přitom věděl, že kamaráda zavřeli a ten Pablo tam je! Sám ho tam vezl,“ pokračuje v popisu chaotické situace.

To, co je podstatné pro chamtivce, je ale jedna z prvních vět. „Tomu, kdo mi ho přivede nebo dá přesnou informaci, kde je, je ODMĚNA 100.000,– 4.000 €,“ slibuje nálezci Pavla.

Mohlo by vás zajímat

Další články