Podle našich informací chce Petra po svém stále manželovi pohádkových 50 tisíc korun měsíčně. A to jako výživné na manželku. Soudní řízení by mělo probíhat v nadcházejícím čase, a to přibližně příští měsíc.

Redakce eXtra.cz oslovila bývalého předsedu vlády, co si o astronomické částce – tedy 600 tisíc korun ročně – myslí. A Paroubkovi se lehce nemluvilo. „Je to v rukou mých advokátů. Doufám, že zvítězí její zdravý rozum a uvědomí si, že nejsem nejmladší, jsem v důchodu a rád bych také jednou přestal pracovat a začal odpočívat,“ byla slova zklamaného Paroubka. Nikdy totiž netušil, že s ženou, kterou dlouhých deset let hluboce miloval, se bude scházet už jen za účasti advokátů.

Jenže Petra je zkrátka hladová. Průměrný plat je 30 tisíc korun hrubého a Paroubková chce 50 tisíc měsíčně jako rentu, aniž by musela Jiřímu prát, vařit a skotačit s ním pod peřinou. Prostě jen vlezla do skvělého manželství, které teď Paroubka může přijít hodně draho. A Petra si může jen v tichosti říct: Těchto 10 let života se rozhodně vyplatilo…