Kosmetický svět šílí: Na trh se dostal krém, díky kterému i postklimakterický diblík může mít pleť jak sedmnáctka. Neuvěříte, kolik jedno balení stojí!

Zapomeňte na botox či vyhlazování vrásek laserem! Odborníci z NASA vyvinuli revoluční přípravek proti stárnutí pleti – 111 SKIN Celestial Black Diamond Cream. Jak už název napovídá, tento krém obsahuje prach ze vzácných černých diamantů, které mají podle řady vědců mimozemský původ. Nacházejí se totiž jen na několika málo místech na Zemi (v Brazílii a Středoafrické republice). Výzkum navíc ukázal, že se podobají diamantům objeveným v meteoritech.

Díky svému složení krém rychle proniká do hlubokých vrstev pokožky. Diamantový prach skvěle odráží světlo a opticky zmírňuje vrásky. Mezi další účinné látky patří například kolagen typu I a II, kyselina hyaluronová či NAC Y2. Taky nevíme, co to je, ale zní to dobře!

Unikátní „galaktický krém“ lze zakoupit výhradně v britském luxusním obchodním domě Harrods. Nejde ovšem o nikterak levnou záležitost. Za balení o objemu 50 ml zaplatíte v přepočtu víc než 17 000 Kč. Pro úplnost dodejme, že krém byl testován přímo ve vesmíru a astronauti s ním prý byli nadmíru spokojeni.