Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejdražší iPhone všech dob: O tak vysokou částku si ještě nikdy neřekli

iPhone bude za neuvěřitelnou cenu.
Výrobce počítačů a chytrých telefonů Apple včera představil novou generaci dnes už kultovního iPhonu. Nové modely s názvy iPhone Xs a Xr se začnou prodávat na konci září, respektive koncem října a kromě nových funkcí překvapí zákazníky ještě jedním parametrem. Vůbec poprvé v historii značky s nakousnutým jablkem ve znaku se totiž cena jejich telefonu vyšplhá přes hranici čtyřiceti tisíc korun.

U iPhone vždy bylo zvykem, že jejich majitelé budou muset při pořizování nového modelu sáhnout poněkud hlouběji do kapsy než příznivci ostatních značek. Tentokrát ale cena nejvybavenějšího telefonu s 512 GB paměti poprvé překonala hranici, kterou si můžeme pamatovat z dob, kdy mobilní telefon byl luxusem pro několik tisíc nejmovitějších lidí u nás.

Zatímco asijští výrobci elektroniky se snaží svoje telefony naopak zlevňovat, Apple na téhle vlně rozhodně nejede.

Společnost včera uvedla dva nové modely iPhonu. Slabší model s názvem Xr se začne prodávat na konci října, a pokud si ho budete chtít pořídit, za nejslabší verzi s pamětí 64 gigabajtů zaplatíte kolem 23 tisíc korun.

Pokud ale budete chtít to nejlepší, co Apple nabízí, za dražší model Xs, který na trh přijde už na konci září, navíc ve verzi s větším displejem, zaplatíte neuvěřitelných 43 490 korun. Tedy asi tolik jako za špičkový manažerský počítač.

Související články

Další články