Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejdražší hráč české ligy Tomáš Souček se oženil: Fotbalista si řekl ano s krásnou Natálií

Nejdražší hráč české ligy Tomáš Souček se oženil: Fotbalista si řekl ano s krásnou Natálií
Zdroj: archiv Tomáš Souček
+ Dalších 8 fotografií
Svatba
Fotbalista Tomáš Souček aktuálně prožívá jedno z nejšťastnějších období života. Před nedávnem mu vyšel přestup, díky čemuž se stal nejdražším hráčem české ligy. Krom toho se dnes na sociální síti pochlubil, že si vzal svoji milovanou partnerku Natálii.

Nejdražší hráč české ligy současnosti Tomáš Souček se pochlubil radostnou novinkou. Řekli si ano s jeho dlouholetou partnerkou Natálií. Páreček měl svatbu naplánovanou už dlouho.

"Děkujeme všem, kdo nás podporoval v našem svobodném životě a věříme, že nyní v našem manželství budete nadále pokračovat. Řekli jsme si ANO," radoval se ženich Souček. Svatba proběhla už v sobotu.

Natálie a Tomáš společně vychovávají dcerku Terezku, která se narodila loni v lednu. Natálie měla během obřadu opravdu nádherné šaty, na které se můžete podívat ve fotogalerii.

Nejdražší hráč

Fotbalista Tomáš Souček odešel na hostování do West Hamu z pražské Slavie v lednu. Anglický klub za vypůjčení hráče zaplatil 113 milionů korun, ve smlouvě ale byla klauzule, že pokud se klub udrží v Premier League, hostování se změní v přestup. Za ten pak Slavia měla inkasovat dalších 400 milionů korun. A to se stalo skutečností.

Jeho hostování ve West Hamu se proměnilo v přestup. V součtu s částkou, kterou klub hrající v anglické Premier League zaplatil za hostování českého hráče, jde dohromady o více než půl miliardy korun. Pražská Slavia si tak může mnout ruce za nejlepší obchod své historie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy