Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nejdražší byt v Česku je na prodej: Luxusní pražské sídlo s 8 terasami vyjde na 270 milionů korun

Zdroj: SVOBODA & WILLIAMS
+ Dalších 6 fotografií
galerie

V centru Prahy na smíchovském nábřeží se nachází vůbec nejdražší a mimořádný byt v Česku. Je to Bespoke Riverside Triplex Penthouse o výměře 1 400 m2 s osmi terasami. Nový majitel si může tuto výjimečnou nemovitost v srdci Evropy pořídit za 270 milionů korun a užít si výhledu hned z osmi teras, služeb wellness nebo nabídky vinného sklípku s prostorem až na tisíc lahví.

"Více než byt, více než penthouse, více než rodinný dům. Téměř neomezená plocha na prestižní adrese v centru Prahy, v samém srdci Evropy. Vysoko tak, že sem neproniká ruch města, nízko tak, abyste slyšeli šumění řeky a listí stromů, jejichž koruny jsou téměř na dosah ruky," uvádí k výjimečné nemovitosti realitní makléř Tomáš Blahuta, jenž má prodej na starost.

Unikátní výhledy

Na celkové ploše o rozloze 1 400 m2 se nachází osm teras s balkony, jež se chlubí ohromným 360° výhledem do korun stromů i na všechny ikony Prahy, jako je Národní divadlo, Tančící dům či Vyšehrad. Slyšet je i příjemné šumění jezu. Přibližně sto let starý činžovní dům, jenž se rozprostírá ve třech podlažích, prošel kompletní rekonstrukcí a má parametry pro komfortní bydlení 21. století

"Pro pohodlí obyvatel je připraven soukromý výtah propojující tři hlavní úrovně prostoru, přístup do vstupního podlaží jednotky je centrálním výtahem na čip, který vede i do rozlehlého privátního suterénu. Ten je účelně rozdělen na "party room" s barem z madagaskarského labradoritu ve tvaru cadillacu, společenskou místností a vinným sklípkem až na 1 000 lahví a na wellness s vyhřívaným bazénem s protiproudem a masážními tryskami, relaxační zónou, saunou a posilovnou," popisuje Blahuta.

Unikátní prvky

V sídle je zajištěné bezproblémové parkování pro osm vozů a nacházejí se v něm zcela unikátní prvky jako například točité schodiště z oboustranného travertinu s ocelovým, ručně broušeným pásem a zábradlím z ohýbaného skla či příprava na zabudované akvárium. Světlý travertin na podlaze a obkladech haly je působivě zkombinován s černým Armani kamenem.

V galerii se podívejte na jedinečnou nemovitost nejen v srdci Prahy, ale i Evropy, která je po padesátimilionové slevě nyní na prodej za 270 milionů korun.Související články

Další články