Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Nejdramatičtější týden v Ulici: Katarína se rozhoduje mezi POTRATEM a mateřstvím! VIDEO

+ Dalších 52 fotografií
Tento týden bude v Ulici pořádně horko. Na jednu stranu se pořádně zapotí Katarína, která zjistí, že je těhotná. Bude tak stát před velmi těžkou otázkou. Nechat si dítě, které má s někým, o kom si nemyslí, že by byl příliš zodpovědný, nebo jít raději na potrat? Jednoduché to nebude mít ani Veronika Maléřová, která si momentálně prochází nejhorší obdobím v životě.

Jsou novinky a rozhodnutí, jež člověku převrátí život vzhůru nohama. To si opět uvědomí i Katarína, která se ocitne v nezáviděníhodné situaci. V poslední době se necítí ve své kůži, ale přičítá to jarní únavě a banálnímu onemocnění.

Jenže příčina jejích obtíží je někde jinde. Katarínu to najednou postaví před rozhodnutí, jak naložit se svým životem, co s ní bude dál. Rozhodnutí, jež hodně ovlivní celou její budoucnost…

Katarína jednoduše zjistí, že je těhotná a otcem není nikdo jiný než Matěj Jordán, se kterým prožila jednu vášnivou noc. Katarína stojí před nelehkým rozhodnutím. Má si nechat dítě, jehož otec podle mladičké Kataríny není příliš zodpovědný? Nebo jít raději na potrat?

Jedno je ale jisté, Katarína neměla ani tušení, co způsobí jedna taková vášnivá noc. Mají Matěj Jordán a Katarína šanci? Nebo je jejich vztah odsouzen k záhubě?

Související články

Další články