Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Nejdramatičtější okamžik v Ulici: Opilý Matěj Jordán přejede člověka!

+ Dalších 31 fotografií
Před rokem Ulici po třinácti letech opustil a o návratu moc nepřemýšlel. Nyní se Jakub Štáfek (28) do příběhu vrací, a to ve velkém. Jeho postavu Matěje Jordána čekají těžké chvíle a zlom v jeho dosud bezstarostném životě.

Matěj se dnes vrací z Kanady, aby v Praze vedl pobočku firmy, pro kterou pracuje. Má pocit, že mu svět leží u nohou a že může všechno, na co si jenom vzpomene. Tragická událost ho ale rychle vrátí zpátky nohama na zem.

Po dnešní párty na uvítanou a současně na rozloučenou se sestrou Terezou (Patricie Solaříková), která se už zítra z Ulice odstěhuje za manželem Davidem (Matouš Ruml) do Rakouska, totiž Matěj sedá do auta a krátce nato srazí chodce.

Zbytkový alkohol po předchozím večírku z něj ale dělá pachatele. Tohle Matěj nechtěl, a tak se k situaci staví čelem. S nabídkou pomoci navštíví rodinu muže, kterého srazil, aniž by tušil, jak osudové pro něj toto setkání bude. Muž, kterému sáhl na život, navždycky ovlivní ten jeho…

„Matěj, kterého hraji, prožije extrémní okamžik, který bych nikomu nepřál, a snaží se to zpracovat a napravit. To je mi blízké a rozhodně je co hrát. S touhle linkou jsem moc spokojený, navíc mám vedle sebe kvalitní kolegy – Alenu Mihulovou, Petra Vacka, Jirku Panznera…,“ říká Jakub Štáfek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy