Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejdramatičtější moment z filmu Lída Baarová: Nahá Anna Fialová se chystá spáchat sebevraždu!

Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Lída Baarová byla pro svou rodinu prokletím. Její matka zemřela při výslechu na infarkt, její otec přišel o nohu a její sestra Zorka Janů v 25 letech spáchala sebevraždu skokem z okna. I takovou scénu má velkofilm Lída Baarová, kde si sestru slavné herečky zahrála Anna Fialová, vnučka Limonádového Joe.

Co se stalo ve skutečnosti? Baarová se paktovala s nacistickými pohlaváry a trpěla za to celá rodina. Zorka dostala kvůli chování sestry drsný vyhazov z Vinohradského divadla. Do toho trpěla depresemi a rozhodla se vzít si život v rodinné vile.

„Řekla otci, že se musí vykoupat a tam nahoře ve vile se koupala. Říkala, že musí být čistá. Otec šel dolů připravit oběd a než přišel nahoru, slyšel, jak ona skočila nahoře z koupelny,“ vzpomínala tehdy Baarová. „Skočila na schody do zahrady. Ještě dvacet minut žila a pak zemřela,“ řekla před lety Baarová v dokumentu Milana Wolfa z roku 1989.

„Hrála ve Vinohradském divadle a jednou šla na zkoušku a mezi dveřmi stál Václav Vydra a řekl, že jí tam nepustí, že tam nemá co dělat jako moje sestra. Ona si to vzala strašně k srdci a pak byla nervově tak zničená. Otec s ní měl hrozný těžkosti. Chtěl ji dát do nervovýho sanatoria,“ dodala herečka, která už je dnes také po smrti.

Vy jste ale měli možnost vidět velkolepé filmové zpracování v hlavní roli s Táňou Pauhofovou. Své přednosti pak v dramatické scéně ukázala Anna Fialová.

Související články

Další články