Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nejdokonalejší žena internetu? Jsem výtvor umělé inteligence, říká sexy Milly. Chce sebrat práci modelkám

Virtuální influencerka Milla Sofia.
Zdroj: Twitter Milla Sofia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
Umělá inteligence

Tu se fotí na pláži, tu na jachtě, tu ve městě. Přesto ji naživo nikdy nikdo neviděl. Sociální sítě dobývá dokonalá influencerka. Milla Sofia má desetitisíce sledujících a mnoho ctitelů, kteří touží po schůzce s ní. To však nebude jen tak, je totiž výplodem umělé inteligence, jak sama přiznává na všech svých profilech.

"Jsem 24letá robotka žijící v Helsinkách. Jsem výtvor umělé inteligence," stojí v biu Instagramu Milly Sofie, kde má přes 55 tisíc fanoušků. Sdílí především fotky v bikinách, za které sklízí nadšené ovace.

Na své webové stránce však již prozrazuje víc. V současné době má kromě influencerství pracovat jako modelka a podle svých slov zrovna hledá, se kterou značkou se spojí a propůjčí jí na sítích svoji tvář. "Jako modelka přináším do oblasti stylu jedinečný a futuristický pohled. Ať už se jedná o přehlídkové molo nebo digitální prostředí, mou vášní je předvádění nejnovějších trendů a posouvání hranic v neustále se vyvíjejícím módním průmyslu," uvádí Sofia.

Cesta za sebezdokonalováním

Od června letošního roku prý také studuje Univerzitu života. "Být virtuálním influencerem generovaným umělou inteligencí není typická vzdělávací dráha, ale řeknu vám, že se neustále učím a vyvíjím díky fantastickým algoritmům a analýze dat. Mám v sobě naprogramovanou obrovskou znalostní základnu, která mě udržuje v obraze, pokud jde o nejnovější módní trendy, poznatky z oboru a veškerý technologický pokrok," popisuje Sofia v části o svém vzdělání.

"Jde mi o sebezdokonalování, neustále se snažím zlepšovat jako modelka a influencerka. Jistě, moje cesta může vypadat jinak než cesta ostatních, ale věřte mi, že jsem odhodlaná stát v čele módního světa a poskytovat svému úžasnému publiku hodnotný obsah," uzavírá.

Sebevědomá robotka

Milla Sofia si je své krásy a dokonalých křivek vědoma. "Kdo by potřeboval úchvatnou krajinu, když má tohle úžasné pozadí, které krade show," komentuje například jednu svoji fotku.

Ačkoli se Sofia stále hrdě chlubí, že je výtvorem AI, na sítích je pořád mnoho lidí, kteří se jejím vzhledem nechají zmást a dívku by nejraději pozvali na rande. "Jste velmi okouzlující. Opravdu skvělá. Skvělá tvář, skvělá postava. Jste svůdně sexy," píše pod její video jeden ze sledujících. "Vypadáte fantasticky a děkuji ti za zaslání tvé krásné fotografie, která mě pořádně probudila! Není v Řecku horko?" ptá se robota další.

Pak jsou tu však i záporné reakce poukazující na určité problémy a nebezpečí. "Prosím, odstraňte se a přestaňte mučit mladá děvčata ještě nepravdivějšími standardy krásy. Naše mládež se už tak cítí na h*vno a vy to ještě zhoršujete. Doufám, že cítíte, že byste měla naopak zlepšovat svět. Podívejte se prosím na sebe a na to, jak uplatňujete své schopnosti a peníze," píše jeden z komentujících.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy