Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nejdojemnější vánoční reklama: Smutný ježeček rozněžnil celý svět! VIDEO

Zdroj: YouTube.com
+ Dalších 15 fotografií
ňuňu
Ačkoliv v tomto období televizním divákům obvykle utkví v hlavě především pohádky a filmy s tematikou Vánoc, v posledních letech se dost často stává, že je zaujme i reklama. Nejrůznější firmy a společnosti se předhánějí v tom, čí reklama u diváků zaboduje a stane se virální. Letos tento souboj bezkonkurenčně vyhrála obchodní banka Erste Group, která diváky potěšila dojemným příběhem osamoceného ježečka.

Že si především před Vánocemi nikdo nezaslouží být sám, vědí všichni. Uvědomují si to i kreativci, kteří pro Erste Group vytvořili dojemnou reklamu o smutném ježkovi, který si kvůli svým bodlinám nemůže najít kamarády. Jak je tomu u vánočních spotů zvykem, i ježkův příběh bude mít šťastný konec.

Reklama začíná ježečkovým nástupem do lesní školy, kde má kvůli svým bodlinám problém spřátelit se se spolužáky. Ti, ačkoliv proti ježkovi nic nemají, se mu pro jistotu vyhýbají. Malý ježek svými bodlinami způsobuje jednu katastrofu za druhou a překazí mu i možnost najít si kamarády, když ho ostatní zvířátka vyzvou, aby si s nimi zahrál fotbal a on nešťastnou náhodou probodne míč. Když pak vidí, že si o něm spolužáci za jeho zády povídají, je už velmi nešťastný.

Ježeček ale nepočítal s tím, že pro něj spolužáci chystají překvapení, díky kterému se mezi ně konečně bude moci začlenit. Když vyjde ze dveří školy, ostatní zvířátka už na něj čekají s dárkem. Ježek nejdřív nechápe, proč dostal krabici plnou pěnových hoblin, když mu ale veverka jednu z nich nasadí na bodlinu, rychle mu dojde, co pro něj spolužáci udělali. Jakmile má všechny bodliny zabezpečené, zvířátka ho začnou objímat a ježeček se tak konečně necítí sám.

Související články

Další články