Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nejdojemnější snímky z pohřbu Urbánkové: Uplakaná Fabiánová, zdrcení Voříšek či Černocká

+ Dalších 35 fotografií

Poslední rozloučení se zpěvačkou Naďou Urbánkovou bylo hodně dojemné. Pohřeb se konal v obci Želiv na Pelhřimovsku a byl určen pouze pro rodinu a blízké. Zpěvačka naposledy vydechla 3. února. Potýkala se se zdravotními komplikacemi po koronaviru. Na místě byla i redakce eXtra.cz. V galerii se můžete podívat, jak poslední sbohem probíhalo.

Naďa Urbánková patřila mezi naše legendární zpěvačky. Není divu, že tedy bude mít hned dva pohřby. První se konal v pátek 10.2. a byl určen pro rodinu a blízké. V obci Želiv na Pelhřimovsku trávila zpěvačka podzim života. Dokonce si vybrala svůj hrob na místním hřbitově i rakev s okýnkem. "Abych v nových brýlích viděla, kudy mě nesou," žertovala předtím Naďa Urbánková.

O její smrti informovala její dcera Jana Fabiánová na sociálních sítích. Ačkoliv se zpěvačka dostala z těžké nemoci, náhle na to dostala covid, který jí hodně zacloumal se zdravím. Nakonec na komplikace po koronaviru zemřela. Bylo jí 83 let.

Naďa bude mít dva pohřby

Naďa Urbánková bude mít ještě druhý pohřeb, který bude určen pro věřejnost. "Druhý smuteční vzpomínkový obřad, na který jste všichni srdečně zváni, se koná ve středu 15. února v 18 hodin v bazilice Nanebevzetí Panny Marie v areálu Strahovského kláštera v Praze. Bazilika bude otevřena od 17 h. Mše svatá začíná v 18 h," prozradila na Facebooku Fabiánová.

Poslední sbohem

Na poslední rozloučení přišli například herečka Petra Černocká, moderátor Karel Voříšek či zpěvačka Miluše Voborníková. Samozřejmě v prvé řadě dorazila dcera zpěvačky Jana Fabiánová, která přišla v doprovodu svého partnera. Poslední sbohem přišel dát také režisér Tomáš Magnusek nebo herec Jan Cina.

Na nejdojemnější fotky z prvního pohřbu se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy